Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie kupna akumulatorków Turnigy AA 2200mAh. Mimo iż nie ma tam żadnej informacji na temat, aby akumulatorki te były w "German Warehause" to opcje przesyłki mam następujące:

 

EMS Express (POLAND) 4000g - 4999g NO LIPO $99.22 99g left.

GLS Express Courier 10kg (Germany to Poland) $23.79 5100g left.

EMS Express (POLAND) 4000g - 4999g $139.57 99g left.

Air Parcel (POLAND) 4500g - 4999g $50.63 99g left.

 

W sumie paczka liczy 140szt aku i waży 4900g. Czy jeśli wybiorę opcję wysyłki z niemiec to paczka zostanie wysłana z niemiec i uniknę w ten sposób cła i vatu? Nawet różnica w przesyłce jest zachęcająca :) Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mimo iż nie ma tam żadnej informacji na temat, aby akumulatorki te były w "German Warehause" to opcje przesyłki mam następujące....

W nazwie produktu masz dopisek "(DE Warehouse)" - tak jak tu:

http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10913

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tam nic nie ma, ponieważ tak (czytaj z opóźnieniem) działa ten system śledzenia przesyłek, pewnie za dzień czy dwa zobaczysz tam już informacje o stanie przesyłki, czasami mocno nieaktualne (np oni piszą że wysłaki wczoraj a ty dziś masz paczkę w rękach), a czasami bardzo dokładne i na paczkę trzeba czekać.

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwsze zakupy w hobbycity już za mną. Jestem bardzo zadowolony, paczka w praktycznie tydzień doszła do mnie. Towar zapakowany elegancko, nie ma się o co bać :) Ogólnie polecam tym którzy się jeszcze wahają nad zakupami u nich :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. bo mam takie pytanko.. zamówiłem sobie kilka serw TG9e 9g i ciągle są backorder..

Zamówienie zostało złożone 30/10 i ciągle czekam.. niby na dole pisze że

Stock updated frequently.
Orders arriving every 10-14 days. No ETA on 1 particular item from this factory.

no właśnie i co to znaczy to No ETA on 1 particular item from this factory?

Jak tak patrzyłem na maila bo miałem włączone śledzenie tego przedmiotu to ostatnio była dostawa tych serw 13/08 ale jak zamawiałem to akurat nie patrzyłem na to dopiero teraz jak tak długo czekam..

 

Martwię się trochę bo to moje pierwsze zakupy tam :) i jestem ciekaw co z tego wyjdzie.. Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.