Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją że czegoś nie można w HK zamówić na backorder? Od jakiegoś czasu chcę kupić DLE-30, są ciągle na minusie a jak stwierdziłem że robię BK wyskakuje mi "this item cannot be backordered".

 

Przestają to sprzedawać, czy co tam z tego wynika?

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ma pytanko czy mogę zrobic zamówienie jednego dnia, a następnego przelać pieniądzena na PayPala i dpoiero wpłacić na HK, czy od razu trzeba wpłacić?

 

Aha i co mam żrobić jak nie moge wpisać polskich znaków w imieniu i miejscowoci wpisać

Pawel zamiast Paweł

Augustow zamiast Augustów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.11 złożyłem zamówienie i zapłaciłem.

15.11 dostałem maila, że wysłali i z tego co łamaną angielszczyzną zrozumiałem to czas oczekiwania do 45 dni.

czy jest jakaś możliwość sprawdzenia gdzie jest paczka??? czy szukać po numerze zamówienia czy TRK#: (tu mam jakiś numer)

sprawdzałem w pocztex-ie ( w necie) i takiej paczki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma pytanko czy mogę zrobic zamówienie jednego dnia, a następnego przelać pieniądzena na PayPala i dpoiero wpłacić na HK, czy od razu trzeba wpłacić?

A po co? Jeśli myślisz że w ten sposób sobie zarezerwujesz przedmioty to jesteś w błędzie. Dopiero jak zapłacisz to rzeczy są twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w koszyku po 12h znika

Ee... opowiadasz. Mój koszyk jest pełny od 26 dni i cały czas jest pełny.

Co jakiś czas zaglądam i dodaje to co potrzebuje. Wyślę go dopiero około 10.12 i na pewno nic mi nie zniknie z koszyka co najwyżej może pojawić się BK w pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystał ktoś z wysyłki "GLS Express Courier 10kg (Germany to Poland)" ? Towar jest bezpośrednio przesyłany z Niemiec do Polski kurierem GLS, czy najpierw jest wysyłany do Niemiec a potem dopiero do Polski ? Chodzi mi o sprawę cła, z tego co mi się wydaję to towary przesyłane wewnątrz Unii Europejskiej, nie podlegają cłu. Jeżeli źle myślę, to proszę aby ktoś mnie ukierunkował.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.