Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

z moja paczuszką już maszeruje listonosz, ale niestety jej dziś nie odbiorę, bo wysłana była na mój stary adres (Elbląg) i nie wiem jak by było w przypadku gdybym wysłał na Jasną (niby 10 km od E-g ale to już pomorskie) to gdzie ewentualnie by na cło trafiła.

 

dzwoniłem na pocztę: kit śmigłowca idzie jako list polecony :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Twoja paka jeszcze ciepło leży gdzieś na sortowni, albo zasuwa po taśmociągach.

 

Jak paka opuści HK (HongKong) to masz taki status:

The item left Hong Kong for its destination on 1-Dec-2010

 

Jak paka opuści HK (HobbyCIty) to masz poprostu u nich na stronie: Shipped

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strejla, Tracking jest bardzo opóźniony, jak było w trackingu że np. 1 grudnia paczka wyszła z HK to na następny dzień była u mnie. Powtórzyło się to koledze, miał w trackingu, że wyszło 30 listopada, dzisiaj dostał paczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracking jest bardzo opóźniony...

Takie stwierdzenie mnie bardzo cieszy, ponieważ zamówiłem u nich towar 21.11.2010 ( wszystko było na stanie i zaraz poszła zapłata), a oni mi dziś piszą w trackingu, że WYSŁANO :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie paczka 4 dni już będzie laciała z Hongkongu do Polski. A Tracking jeszcze warto sprawdzić na naszej Poczcie Polskiej. U mnie się zgadza, więc tracking jest raczej "na czasie"

 

http://sledzenie.poczta-polska.pl/ Kod ten sam co w HK post, Swisspost itp.

 

 

EDIT: Podobno z powodu ataku zimy loty z Moskwy zostały odwołane-tata mówił że na RMF FM tak mówili. A nasze paczki mogą lecieć przez Moskwę, bo raczej nie lata się na trasie gdzie trzeba lecieć coś koło doby jak dobrze myślę. Czyli moga nasze zamówienia się nieco przedłużyć. Ale to nie jest pewna informacja, bo nie mogę nigdzie znaleść informacji o ruchu lotniczym w Moskwie.

 

Oo! mam strone lotniska cały ruch odbywa się bez problemu wszystkie samoloty latają. Więc to co wyzej to informacja fałszywa. Mimo to Coś długo idzie transport z Chin do Polski, jutro będzie 4 dzień od wysłania z poczty HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki mały problem. Zamówiłem na hobbycity pakę, a w niej axn floater i do tego li pole turnigy. Za całość zapłaciłem około 75dolarów plus koszty przesyłki. Ale miałem na bonus points prawie 80 dolców to za zapłaciłem za towar, a resztę z paypala. Paka niestety trafiła na cło/vat, wczoraj przyszło mi pismo, z urzędu celnego w zabrzu. I teraz pytanie, jak ja im mam z paypala dowód wpłaty wysłać jak przecież zapłaciłem tylko za przesyłkę? :P Miał ktoś taką sytuację? Czy też załatwić to w inny sposób ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.