Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

http://sledzenie.poczta-polska.pl/ Kod ten sam co w HK post, Swisspost itp.

Na trackingu Swiss post jest wpis : 09.XII Departure from border point of country of mailing. Natomiast gdy ten sam nr ID wkleję w powyższy link poczty polskiej wyskakuje, że nie ma takiej przesyłki :?: :!: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

http://sledzenie.poczta-polska.pl/ Kod ten sam co w HK post, Swisspost itp.

Na trackingu Swiss post jest wpis : 09.XII Departure from border point of country of mailing. Natomiast gdy ten sam nr ID wkleję w powyższy link poczty polskiej wyskakuje, że nie ma takiej przesyłki :?: :!: :evil:

Mam identycznie, najprawdopodobniej coś się pochrzaniło na stronie PP. Sprawdzałem wcześniejsze przesyłki przez Swissposta i wszystkie poznikały ze strony PP, chyba że przestali wpisywać listy polecone a stare wpisy pousuwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka wczoraj dotarła. Ale za to wazżła niemal 1,7kg mniej niż powinna. Zabrakło dodatkowego kartonu którego nie da się wyrzucic z koszyka. Wszystko było wepchane do kartonu z modelem. Napisłem do HK pytanie za co zapłaciłem te 12$ więcej za wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka wczoraj dotarła.

Pozostaje mi autorytatywnie stwierdzić: a nie mówiłem?

 

Ale za to wazżła niemal 1,7kg mniej niż powinna.

Było w HK nie kupować, tylko iść do najbliższego modelarskiego za rogiem i kupić bez żadnych opłat logistyczno-transportowych. Przecież napisali czarno na białym ile wysyłka będzie kosztować. Zaakceptowałeś to potwierdzając i opłacając zamówienie. Zmienili tę cenę? Musiałeś coś dopłacać? Czegoś brakuje w dostawie? Coś zostało uszkodzone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mówiłeś :wink: Ale jeśli muszę zapłacić dodatkowe 12$ za to że mi dołożą karton, którego nie można wyrzycić z koszyka, a tylko podnosi on wagę i jednicześnie cenę przesyłi wcale nie o jakieś tam grosze, a jego i tak nie dokładają, tylko tak piszą no to ja czegoś nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniło się coś z przesyłką lipoli powyżej 4400 mah jeszcze do niedawna przesyłka była droga po przekroczeniu tej wartości.A wczoraj zrobiłem sobie mała symulacje wrzuciłem do koszyka dwa lipole po 5000 mah i miałem opcję wysyłki przez International (Registered) Air Mail za 14.99. Czegoś nie kumam i polepszyły się czasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dalszych losów mojej paczki.... :[

Czy zdarzało się komuś że paczka dotarła do Polski i leży gdzieś ze statusem "Wyjście z obcego obszaru celnego" wg trakingu Poczty polskiej? Taki status jest od 9 grudnia i zero postępów. Nie wiem co m,a, z tym robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzało się komuś że paczka dotarła do Polski i leży gdzieś ze statusem "Wyjście z obcego obszaru celnego"

To oznacza że poaczka wyleciała z hong kongu, ale jeszcze leży gdzieś pomiedzy Polską a Chinami. Ja tak miałem przez ponad dwa tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób dowiedzieć się kiedy będą dostępne na magazynie wideogoogle fat sharki ?

Jest o tym informacja na jakimś ich forum ?

wystosowałem mejla do sklepu , ale coś nie kwapią się z odpowiedzią , dlatego zwracam się do was z tym pytaniem ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam... co się zmienia od przyszłego roku w tych całych przesyłkach? Coś gdzieś kiedyś słyszałem że teraz będzie się płacić zanim wyślą paczkę czy coś..

Z tego co mi się wydaje, tak było i jest, że najpierw płacisz, potem wysyłają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.