Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie tracking na terenie HongKongu działał prawidłowo trochę się czekało ale paczka poleciała i tutaj słuch a raczej tracking o niej zaginął .Poczta Polska nic nie miała ( nie ma takiej paczki ) po kilku dniach paczka dotarła ale na trackingu poczty polskiej nadal paczki nie było :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie na dwie paczki 30.04.2011. Wybrałem opcje transportu "International (Registered) Air Mail 1.5kg". Za paczki zapłacił mój znajomy swoją kartą. Cały czas mam status "paid, processing". Od dwóch tygodni nic, żadnej zmiany. Zaczyna mnie to wkurzać.

Pierwsza paczka i jestem przez to trochę zniechęcony do zakupów w hobby king.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał taki przypadek że paczka nie doszła na czas? Do 21dni od wysyłki, czyli do końca terminu dostawy (air parcel ma max 21 dni od zmiany statusu na Shipped, a status zmienił się 3 maja) zostało 6 dni, a paczka dalej ma status Item posted. Czy po upływie tego terminu jeśli paczka nie doszłaby, to czy zgłaszać spór na paypalu, i co to daje? Oczywiście napisanie do HK to oczywista oczywistość. Zapłaciłem za paczką 26.04, a na zgłoszenie sporu jest chyba 45 dni, więc mam jeszcze dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

06/05 zamowione + zaplacone (z backorder)

09/05 skompletowe (wszystko reserved)

12/05 spakowane

13/05 wyslane (do singapuru)

18/05 tracking widoczny w speedpost

19/05 "processing at air transit center"

 

 

tracking widoczny na pp, pozostaje mi czekac az wejdzie do samolotu, przyleci do polski, uc i pp

 

Moje pierwsze zamowienie w hk i ostatnie idace przez singapur :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie w koncu coś ruszyło, jak teraz wszystko pójdzie gładko, to paczk będzie u mnie pewnie we wtorek-środę.

 

 

Dane przesyłki

Podpis nazwa wartosc

Typ przesyłki P - Paczka pocztowa ekonomiczna

Kraj przeznaczenia PL

Kraj nadania HK

 

świadczenia:

pozycje opisu:

 

Zdarzenia przesyłki

Liczba pozycji: 2

Podpis Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły

2011-05-09 13:54 International Postal System Nadanie przesyłki

2011-05-20 18:06 HONG KONG AIR MAIL CENTRE Wyjście z obcego obszaru celnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.