Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z kolegów zamawiał towar z HK z Niemiec?? Czy na pewno nie płaci się cła ani vatu?? Chciałbym miec pewnośc co do tego bo nie wiem czy opłaca mi się zamawiac akumulatory z HK?

Na pewno się nie płaci.

Płaci się płaci.

Vat już jest doliczony w cenę. Zauważcie, że artykuły z Niemiec są droższe od tych z HK.

Uważasz, że Twój post był tutaj koniecznie potrzebny, a moja odpowiedź wprowadziła by w błąd kolegę PWisnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba, że udało by mu się wysłać je jako list a nie paczka.

Ja raz wysyłałem regulator- przysłali mi nowy.

Drugi raz ładowarkę- przysłali mi nową :)

 

Jeśli wyślesz jako list polecony priorytetowy to na pewno wymienią Ci na nowe. Musisz tylko przed wysłaniem wypełnić specjalny formularz http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/supportform.asp

 

Returns & refunds

If you are not happy with your hobbyking.com? product you may return it back to the place of purchase for a full refund on the price of the product. This must be done within 7 days of the purchase arriving and the product must be in new condition with original packaging and all included accessories. Our service centers do not accept crash damaged parts or items that have been modified. The warranty period for Lithium Polymer Batteries is 30 days unless otherwise stated in the product listing.

BESC and electronic components are tested for correct polarity and voltage use prior to being replaced. We will repair or replace items based on our study of the product once it is returned to one of our warranty centers. hobbyking.com? accepts no responsibility for the improper installation and use of purchased products. Should your product be faulty, please click on the link below to have it sent back.

Warranty Support Page

Products MUST be returned to us for inspection.

Liability of the product is restricted to the sale price of the product.

Read our Lithium Polymer Warranty page.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, na koncie z HK zrobiłem sobie wishlista, zawsze gdy była dostawa danego itemka z tego wishlista, to dostawałem e-maila z tą informacją.

Ale od 2 tygodni nie dostaje tych e-maili, wie może ktoś co jest tego powodem??

INFO: na wishliscie pod itemkami mam zaznaczone że ma mi wysyłać e-mail.

Z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przestały do mnie dochodzić maile z HK. Napisałem do administracji onetu okazało się że oni odgórnie maile z HobbyKing traktowali jako spam, przez co w ogóle do mnie nie dochodziły. Poprawili, przeprosili i wszystko już jest w porządku.

Jak chcesz sprawdzić czy u Ciebie jest jakaś blokada to wejdź na jakikolwiek produkt (bez logowania) i wykonaj "Email this to your friend" podając swój email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na HK wybrać formę transportu? Mogę wybrać tylko EMS za ponad 70$ albo SingPost AirParcel 2kg / 7-21Days $39.99. A co z resztą dostępnych form transportu?

 

Konkretnie interesuje mnie Air Parcel (POLAND) 1500g - 1999g za $26.82. W wadze do 2 kg się mieszczę. Da się jakoś to ustawić? A może Air parcel ma jakieś obostrzenia co do artykułów które może zawierać, a kupiłem coś co wyklucza tę formę transportu.

 

Proszę o pomoc. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dużego nie kupowałem, raczej drobne rzeczy, największe gabarytowo chyba jest to :http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8999

 

A co do akumulatorów no to rzeczywiście zamówiłem 3 pakiety lipoli i jedne LiFePO4. i kilka NiMH w formacie AA. Ale nigdzie nie doczytałem żeby Air Parcel nie mógł zawierać akumulatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...

Zamówiłem sporo, prawie 40 pozycji, miesiąc temu...

Najpierw brak było regulatora; oczywiście był na stanie w momencie zakupu, jak pojawił się regulator, to, po trzech dniach, silnik na BK, tzn. przez 3 dni było wszystko, co zamówiłem...

Obawiam się, że mogę sobie czekać do us... eee zafajdanej śmierci, bo zawsze czegoś może brakować; towar "zaklepany" i zapłacony(prawie 500$), a oni sobie bezczelnie sprzedają moje...

Macie może jakiś sposób na tych s..., eee tzn. naszych skośnookich braci?

Bo zamówienie zbiorcze i cholernie mi głupio; koledzy zaliczkowo przekazali część należności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do akumulatorów no to rzeczywiście zamówiłem 3 pakiety lipoli i jedne LiFePO4. i kilka NiMH w formacie AA. Ale nigdzie nie doczytałem żeby Air Parcel nie mógł zawierać akumulatorów.

W Air Parcel może być łącznie o ile dobrze pamiętam 3200 mAh ogranicz liczbę pakietów do tej wielkości i powinna pojawić się opcja wysyłki Air Parcel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie warto rezerwować wielu artykułów o statusie BK.

Przeczytaj dokładnie.

Miałem ten sam przypadek i czekałem ponad dwa miesiące ,ponieważ co jakiś czas wyciągali coś z mojej paczki.

Jest tylko jedna rada.Przestać kupować w HK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem ostatnio troche częsci i te co były mają status RESERVED a te co były BK mają nadal Bacorder, i nie jest to pierwszy raz jak tak robie. Jak tylko pojawia się zaległy towar co byl BK, 2-3 dni i wysyłają paczuche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlem, a pieniądze były od razu wysłane? Jeśli pieniędzy oni nie dostaną a zamówienie jest złożone to to nic nie daje, tak jak by zamówienia nie było i wtedy wyciągają.

Jeśli pieniądze były już przelane to faktycznie dziwna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.