Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Karol: można anulować zamówienie (np. mailem), kasa przechodzi na punkty do wykorzystania. I zamawiasz "de novo", tym razem to, co jest dostępne.

Doświadczenie uczy, że nie kupisz tego, co chciałeś pierwotnie, ale kasę/punkty wydasz na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

...należność przelana niemal od ręki, a w momencie zapłaty cały zamówiony asortyment na stanie.

Jestem już na nich tak wściekły, że niewiele brakuje, żebym anulował całe zamówienie i zażądał zwrotu kasy, i to nie w formie punktów do wykorzystania, bo zrezygnuję z zakupów u nich.

Jeśli olewają zamówienie na prawie 500$, to na pewno inny sprzedawca z chęcią przytuli tę kasę.

I, najprawdopodobniej, swój, polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda w hc rzadko kiedy robię zamówienia powyżej 300$ ale jeszcze nigdy nie trzymali mi paczki dłużej jak 4 dni po wpłacie pieniędzy zanim wysłali. Ale może to dlatego ze biorę mało pozycji ale w większych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dziwię bo mam 60 zamówień na koncie począwszy od takich po 10$ skończywszy na ponad 400$ i nigdy nie miałem takich problemów. Tak jak napisał Jarek- kiedy coś jest nie tak zawsze korzystam z pomocy na Live-Chacie i wątpliwości rozwiewają w 2 minuty. Zamiast pisać tutaj to lepiej odezwać się do sprzedawcy. On najlepiej będzie umiał odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamówiłem sobie jakieś 3,5 tygodnia temu przesyłkę w HK Air Mail 1,85Kg i jeszcze do mnie nie doszła. Z rejestracji wynika, że nie ma jeszcze jej w kraju. Jakie są wasze doświadczenia z tą formą wysyłki? Po ilu dniach od wysłania paczka do was dochodziła?

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.