Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli chodzi o śledzenie paczek:

Ostatnio zamówiłem model dla znajomego, który jest trochę narwany i chce szybko dostać paczkę. Złożyłem zamówienie i już na drugi dzień już otrzymałem informacje że zamówienie zostało wysłane.

Ale minęło kilka dni a paczka dalej była niewidoczna na trackingu. Po siedmiu czy ośmiu dniach od "wysłania" zamówienia skontaktowałem się z suportem, a oni ściemniali jak zawsze że już zostało wysłane, że teraz już nie zależy to od nich itd. Później otrzymałem informacje żebym się nie martwił, port lotniczy u nich jest bardzo dobrze zorganizowany i paczka na pewno jest już w drodze.

Więc pytam skoro transport jest tak dobrze zorganizowany to dlaczego paczka po zarejestrowaniu wysłania jest niewidoczna w trackingu, nawet Poczta Polska aktualizuje takie dane najwyżej po 4 godzinach.

Otrzymałem dziwną informację, no przepraszamy ale my mamy teraz sporo zamówień i magazyny nie dają rady.

 

Więc o to chodzi sobie myślę - zadałem im kolejne pytanie

"Dlaczego Państwo mnie oszukują informując że przesyłka jest już nadana, skoro ona nadal jest u was na magazynie. Pakujecie zamówienie, zaklejacie i drukujecie list przewozowy z numerem, który wprowadzacie do systemu, ale paczka nadal leży u was na magazynie. A być może zamówienie dopiero czeka na spakowanie i tylko list przewozowy istnieje. Teraz w Polsce jest godzina 00:30 idę spać, jutro rano zamówienie anuluję i wspomnę o tym na forum".

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuacje ale tak się dzieje ponieważ mamy zbyt dużo zamówień, nie nadążamy przygotowywać ich do wysyłki. W chwili obecnej mamy reorganizację magazyny pracują 24h na dobę i do zamówień zostali oddelegowani pracownicy zaopatrzenia co chwilowo odbiło się na brakach w magazynie. Pańska paczka zostanie zostanie przyspieszona.

 

Na drugi dzień (u nich to ten sam dzień po południu) po przyjeździe do pracy sprawdzałem paczkę, śledzenie było już z widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanko zamówiłem paczkę i wybrałem opcje przesyłki International (Registered) Air Mail. Zawsze jak wchodziłem w śledzenie paczki to typ przesyłki był List polecony priorytetowy a teraz mam List polecony ekonomiczny. Pytam się bo już 5 dzień paczka leży w Komornikach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak temat odświeżany to też o coś zapytam, International (Registered) Air Mail 1,5kg gdy wejdę w tracking to jest tylko że left hongkong to destination i już koniec, paczka przychodzi do mnie a tracking nadal w tym samym stanie.

I jeszcze jedno pytanko, zamawiam paczkę int reg air mail 1,5kg, potem 2 godziny później tez int air mail ale 100g, dzisiaj rano wchodzę na liste orderów i druga paczka 100gram wysłana a ta wcześniejsza jeszcze nie, czyli im mniejsza paczka to szybciej wysyłają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Popatrz na nazwy przedmiotów, np.

Turnigy highrate 30FPS Ultra-small Digital Camera (without memory card) nr. 13983, jest na stanie

Turnigy highrate 30FPS Ultra-small Digital Camera W/ 2GB SanDisk Micro SD nr 10093, nie ma na stanie.

 

To są jakby 2 osobne pozycje w sklepie, 2 odrębne przedmioty. Bez karty i z kartą, przy czym jest $6 różnicy między nimi.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.