Skocz do zawartości

Tłumik do DL-50 typu carnister


Marek:D

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Yak na tym samym zestawie, DA50+ MTW tylko z innym śmigłem.

http://www.youtube.com/watch?v=1dq6umRwnZU

 

 

Daje nam to trzy obrazy pierdzących pilarek do drewna. Każda inaczej ale każda pierdzi. to która ładniej to już subiektywne odczucie.

 

 

Deszcz pada, zimno i z tego wszystkiego porównujemy pierdzenie ech. :lol: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem i wyszło mi , że faktycznie na karnistach jest ładniejszy dźwięk....

 

..... o 1 promil. :D

 

Ciekawe jak będzie z mocą, ale skoro silnik podobno mocniejszy(DLE) , a SV targał Yaka bardzo fajnie , to przy podobnej masie może wystarczy ta puszka.

A jeśli mocy okaże się za mało, to montaż karnistra można zawsze zrobić później , w razie czego model jest do tego przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem też podwozie węglowe

Moim zdaniem lepiej mieć dural choćby cieńszy, porównywalny wagowo. Do węgla trzeba perfekcyjnie lądować i mieć idealne lotnisko. Wiadomo, że człowiek zawsze chce dobrze a nie zawsze tak wychodzi... Ja osobiście mam cienkie duralowe i nigdy mnie nie zawiodło. Bo jak za sztywne a słabe mocowanie to leci nie tylko część kadłuba ale też często rury od tłumików bądź dół kadłuba. Raz miałem historię z podwoziem zbyt mało amortyzującym, twardsze przyziemienie, podwozie zostaje na ziemi, model leci i dural wplątuje się w tylny dół kadłuba i rozwala mi dość konkretnie(no i tłumik puszka do spawania). Wiadomo, każdy nie planuje rozbicia modelu czy też gorszego lądowania, ale takie te nasze hobby, że nawet najlepszym się to zdarza.

A co do tłumika to chyba SV ma podobną moc co DLE? Jak waga będize 7,5 bądź 7,7kg do lotu to puszka jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.