Skocz do zawartości

Dylemat. Jaką drogę wybrać...


ValdeK

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O może się skusze :D dzięki

 

edit:

niestety sprzedaje on tylko sam nadajnik za 430 zł - trochę drogo bo na allegro widziałem już oferty 430 zł cały zestaw oprócz serwa . No cóż mam jeszcze czas wiec na pewno będzie jakaś ciekawa okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Pan Piotr zamieścił oferte sprzedaży aparatury MX-12

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=21949

Kupić czy nie kupić o to jest pytanie ;D

 

Gdybym kupil to potrzebowalbym odbiornik.

 

http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7508&Product_Name=Corona_4Ch_Single_Conv._Rx_35MHz_(incl_10_Rx_Crystal)

Moze byc taki mniej wiecej?Tylko pytanie na jaki kanal tam kwarce sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Today I received RX with 62, 67, 71, 72, 73, 74 76 80, 183 and 190 chanel (35MHz).

.

Kanały jak wyżej 62,67,71 itd.Zacytowana opinia jednego z klientów HC.

Sam odbiornik fajny,ale ograniczy ci trochę możliwości aparatury,Nie wykorzystasz 6 kanałów.Nie wiem do jakiego modelu potrzebujesz przyznam się bez bicia,że czytałem wątek pobieżnie,ale mysle że na poczatku i tak nie wykorzystasz wiecej niz 4 kanały,które daje ci ta corona więc możesz śmiało kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!

Taa... jak przeczytałem drugi raz te opinie to zauważyłem też że są dostarczone różne kwarce tzn. o różnych kanałach.

A jak z samym nadajnikiem? :D Rozumiem że ładowarka do niego nie będzie mi potrzebna i tak bo jak będę miał turnigy acc 6 to pakiet do aparatury też spokojnie naładuje. Kurcze no dobra okazja chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik przyzwoity wiele osób go chwali.Cene sam musisz ocenić czy ci pasuje :wink:.Niestety może się okazać,że będziesz zmuszony zainwestować w pakiet do niego,ale to nie jest jakiś wielki koszt,biorąc pod uwagę,że do MX-12 wchodzi chyba 8xAA.Ładowarki specjalnej nie potrzebujesz,jeśli będziesz posiadał accucella,ewentualnie jakiś koszyczek z przylutowanymi goldami,cobyś mógł spokojnie połączyć akumulatorki z ładowarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że w graniach 500zł kupisz mx-16s w dobrym stanie. Z akumulatorem.

To radyjko będziesz miał na "wieki". Sam je teraz kupiłem, i ma bardzo dużo funkcji. Sama instrukcja ma 200stron A4. Gdzie w hitecu miałem 80stron A4 wielkim drukiem i wieloma obrazkami xD

 

Aczkolwiek Hitec też fajne radyjko :)

 

Jeżeli masz około 500zł szukaj mx-16 nie pożałujesz :). Ostatnio kolega na forum sprzedawał za 550zł z odbiornikiem :)

 

A okazja z mx-12, dobra jest ;) To tak ode mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego :)

Narazie chcę pozbyć się zbędnych kosztów tzn. bajerów ale też nie chce kupować jakiejś tandety. Jeszcze jedno pytanie co do odbiornika, będzie on współgrał z graupnerem tak? ICzytam opinie innych RX'ow i widze że z niektórymi są problemy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malker,pewnie dlatego,że chce kupić nadajnik(zapewne od Pana Piotra)bez syntezy i nie będzie chciał ładować pieniędzy,w moduł z syntezą.

A odbiornik z syntezą nie działa z nadajnikiem bez? Dobrze, że się dowiedziałem bo pół roku latam na takim zestawie :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale pytanie po co mu to,skoro i tak nadajnik będzie bez syntezy?Chyba,że pomyśli przyszłościowo i stwierdzi ze na pewno niedługo kupi sobie moduł z syntezą i taki odbiornik mu się przyda w przeciwnym wypadku nie widzę takiej potrzeby.W zasadzie cena nawet odziwo przemawia na korzyść syntezy która jest o 0.05 $ tańsza :P .

 

PS Nie napisałem,że odbiornik z syntezą nie zadziała z nadajnikiem bez. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO coraz to nowych żeczy się dowiaduje :D To kupie chyba ten odbiornik z syntezą.

Ajak wtedy wygląda sprawa na lotnisku? Jak będę miał kwarc z kanałem 72 w nadajniku i to nie będę mógł latać z innym modelarzem który też będzie miał kanal 72 tak? No na logike to sie zgadza bo nadajnik wysyła sygnał na kanale 72 więc..

wypatrzyłem kolejną okazję tylko że teraz jest licytacja ;/

mam do Was pytanie, do ilu może dojść cena tego?

http://allegro.pl/item816168671_aparatura_graupner_mx_12_odbiornik_r700_krakow.html

 

I nie wiem teraz. Czy kupować ten nadajnik za 320 zl + akku ( 1 cela walnięta)+kwarc

ten od Pana Piotra czy ten wyżej z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.