Skocz do zawartości

Dylemat. Jaką drogę wybrać...


ValdeK

Rekomendowane odpowiedzi

Antenę odkręcić i wyjąć kwarc. Tryb ustawić na SPCM.

Kolega pisze głupoty. Po włożeniu wtyczki do nadajnika włącza on się sam, ale z wyłączonym modułem w.cz. W gorszych nadajnikach, odkręcania anteny nie skomentuje. :roll:

Jeśli to kabel od pitlaba, to tryb ustawić na PPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Antenę odkręcić i wyjąć kwarc. Tryb ustawić na SPCM.

Kolega pisze głupoty. Po włożeniu wtyczki do nadajnika włącza on się sam, ale z wyłączonym modułem w.cz. W gorszych nadajnikach, odkręcania anteny nie skomentuje. :roll:

Jeśli to kabel od pitlaba, to tryb ustawić na PPM

W którym miejscu napisałem ze trzeba włączyć nadajnik? I ja pisze o kablu zrobionym z 2 jacków więc tryb musi być SPCM. Robię tak od ponad pół roku i wszystko jest ok.

Więc Ty mi tu nie mów o głupotach boś sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu napisałem ze trzeba włączyć nadajnik? I ja pisze o kablu zrobionym z 2 jacków więc tryb musi być SPCM. Robię tak od ponad pół roku i wszystko jest ok.

Więc Ty mi tu nie mów o głupotach boś sam...

Pisałem o wyjmowaniu kwarcu i odkręcaniu anteny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... latam sobie w FMS- wszystko ładnie pięknie do czasu. Gdy się rozbije, zmienie model to nagle model nie reaguje na ruchy drążkami, jak wchodze w kalibracje to też nic nie reaguje. Dopiero jak wyciągne i włoże spowrotem usb do kompa to wtedy działa. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porty USB mają to do siebie, że chętnie łapią kurz, który im bardzo przeszkadza. Gdy masz zakurzone styki nawet mały ruch może powodować przerwanie któregoś z połączeń i USB jest odłączony. Gdy wkładasz jeszcze raz to styki wracają na swoje miejsce i wszystko jest ok.

Spróbuj dmuchnąć sprężonym powietrzem, lub ewentualnie dmuchnąć za pomocą płuc, powinno pomóc.

 

 

P.S Moja wypowiedź przedstawia najczęstszy problem z ww portami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem przeczyścić port ale to nic nie dało. Ten interfejs standartowo instaluje taki sterownik jak VJOY, ściągnąłem z neta ppjoy – wszystko ładnie po raz pierwszy udało mi się polatac w AFPD ale nie na długo … po około 5minutach lotu vjoy się jakoś wyłącza nie wiem o co biega, po prostu zachowuje się tak jakby w ogóle nie był podłączony. Ma ktoś jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może napiszesz do producenta symulatora? Zapytaj sprzedawcy, od którego kupiłeś symulator.

 

A teraz powiedz dlaczego wyjechałeś z tymi głupotami? czy to źle że odkręcam antenę i wyjmuje kwarc??

Jasne, że źle. To nic nie daje, jeżeli nie obrócisz się trzy razy w lewą stronę i nie spluniesz przez prawe ramię stojąc na jednej nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, wiecie czemu wyjmowałem i odkręcałem antenę? Bo jakiś nie powiem kto powiedział na forum aby tak robić bo sobie uszkodzę moduł nikt nie wspomniał ze przy kablu z jacka tego się nie robi bo moduł się wyłącza. Ja to przeczytałem i powiedziałem dalej... no cóż że przez pół roku bez potrzebnie tak robię. Teraz bym przekazał tą lipna informację dalej ale to nie moja wina ...

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=9616&highlight=wyci%B1ga%E6+kwarc fajnie dzięki...nie wiem czy chodzi o samego esky ale ja się zastosowałem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.