Skocz do zawartości

Stabilizator modeli RC


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko się zdaje, że to nie jest przyjemnosć jak lata autonomicznie, czas i środki jakie musisz poświęcić na to aby to potrafił wynagradza chwila jak "posadzisz" go po wykonaniu misji. (manulanie zresztą)

To inna adrenalina często strasznie rozciągnięta w czasie, ale to tez inne latanie nie mające nic wspólnego z lataniem dla przyjemności modelami. "Latam" tak i tak więc mam porównanie.

 

Taka zasadnicza róznica to jest nawigacja, ten problem nie istnieje jak latasz modelami dla przyjemnoości czy to akrobacyjnie, czy makietowo, czy tak po prostu "wozisz" sie po niebie.

 

Latanie modelami to "choroba" często po cąłym cyklu lotów biorę akrobata i "se latam jak chcę" a nie jak mi każą - taką robotę mam, a "nabijać łapę" na drążkach trzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi, Armand, tu gdzie mieszkam lataczy jest pelno, szaleja wszyscy ze strach podejsc. A ja czesto Oxalysa w powietrze i latanie po prostej, ta sama wysokosc, nawroty pol-kubanska osemka cwicze. A chlopaki sie dziwuja - a czemu ty to robisz - pytaja, a to sprobuj bracie tak - odpowiadam. Probuja, smiesznie to wyglada, a wykret - aaaaa, nudne .... ble,ble,ble

A ja mam ucieche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tylko Ci co tak naprawdę wiedzą o co chodzi w lataniu wiedzą, że lot po prostej to jest sztuka. Dla mnie taką figurą która naprawde chciał bym umieć zrobić idealnie to z programu makietowego "zejście 360°", może jeszcze lot po trójkącie w poziomie.

W sumie "fikoły po niebie" też są przyjemne, choć jakoś nie mam zacięcia do latania bez prędkości to i całe "3D" jakoś mi nie bardzo idzie i w sumie nie pociąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak to smiesznie jest z producentami z Niemiec ze producent nie sprzedaje, nikt w Niemczech nie sprzedaje a w swiecie juz mozna kupic. Z autopsji to znam. W Nimczech nikt M_Linka nie sprzedawal a ja juz go sprzedac zdazylem bo mi nie odpowiadal.

To samo z Weatronic (tego akurat nie kupilem ale w Stanach juz byl certyfikowany i w sklepach), to samo Ikarus - Wing Gyro kupilem ze Stanow bo w Niemczech jeszcze nie bylo.

To mnie akurat nie dziwi bo i komu mieliby sprzedawac.W Niemczech modelarzy prawie niema , ja osobiscie znam niewielu a mieszkam tu 20 lat .Na szczescie istnieje internet i mozna w Stanach kupowac :D:D:D:D

 

A tak na powaznie

GiroBot 900 i GiroBot 900 Wing to nie to samo.

Cenzury tutaj na szczescie nie ma i kazdy moze pisac co chce.

 

Wracajac do tematu.

Karol pisze ze to do niczego sie nie przyda: zabierasz zone na lotnisko, nadajnik do reki i chlopaki z krzesel pospadaja jak zobacza co potrafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - ciekawe co piszesz o modelarzach w Niemczech - z moich Dubajskich doswiadczen wynika ze powinno byc ich pelno. Wiekszosc kumpli z lotniska to Niemcy. Moze dlatego ze wiekszosc to piloci.

 

Kupowanie w Stanach ma te wade ze wiekszosc sklepow probuje zarobic na wysylce. Jak na nieobeznanego trafia - placi podwojnie.

 

Sadzisz ze baba bedzie sie przed facetami popisywac? Gdyby inne baby na lotnisku byly - zawsze, ale gdy sami faceci - jednej na sto bedzie sie chcialo . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a pewnie - po jaką ch...rę się popisywać, jak brak konkurencji :shock:

Coś ze sposobu myślenia naszych pań:

Bo nie o to chodzi, żeby ożenić się z tym, którego się kocha. Trzeba ożenić się z tym, którego wszystkie bedą ci zazdrościły...

 

:crazy: :wall:

A, w ogóle , co tu można dodać :ass:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - ciekawe co piszesz o modelarzach w Niemczech - z moich Dubajskich doswiadczen wynika ze powinno byc ich pelno. Wiekszosc kumpli z lotniska to Niemcy. Moze dlatego ze wiekszosc to piloci.

 

Kupowanie w Stanach ma te wade ze wiekszosc sklepow probuje zarobic na wysylce. Jak na nieobeznanego trafia - placi podwojnie.

 

Sadzisz ze baba bedzie sie przed facetami popisywac? Gdyby inne baby na lotnisku byly - zawsze, ale gdy sami faceci - jednej na sto bedzie sie chcialo . . .

Leszek ja napisalem to w formie zartu :D .Kazdy wie jak wyglada modelarstwo RC w Níemczech i na jakim jest poziomie :!: Chyba sie nie zrozumielismy :D

Co do latania w Dubaju ,to tylko pozazdroscic,jedynym ograniczeniem to tylko wolny czas,bo pogoda to chyba zawsze OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a pewnie - po jaką ch...rę się popisywać, jak brak konkurencji :shock:

Coś ze sposobu myślenia naszych pań:

Bo nie o to chodzi, żeby ożenić się z tym, którego się kocha. Trzeba ożenić się z tym, którego wszystkie bedą ci zazdrościły...

 

:crazy: :wall:

A, w ogóle , co tu można dodać :ass:

Karol, odrobina dobrego humoru jeszcze nikomu nie zaszkodzila.To byl tylko zart!!!

 

Moim zdaniem takie systemy moga sie sprawdzic u zaczynajacych przygode z lataniem RC.I chyba o nich myslal tworca tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Dubaju - hmmm, teraz - tak, i przez najblizsze 3 miesiace - potem - 45-50 stopni i 80% wilgotnosci - zawsze gwarantowane. Ale takie drobiazgi modelarza nie zniechecaja :lol::lol::lol: Czas wolny - niestety - praca wybitnie w przyjemnosciach przeszkadza :(

Tez zartowalem na temat Niemcow - a co :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

system wspaniały szkoda ze jak dla mnie jest za drogi :( Na razie mam przejściowe trudności ale może ktoś zrobi mi prezent :rotfl: :rotfl: :rotfl: A tak serio to by mnie się bardzo przydał może dlatego ze jestem inwalida i musze dostosować moje możliwosci do latania do możliwosci fizycznych ..... ale to inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - smiesznie to bywa - porozmawialem od serca z Mikolajem i mam Jeti Duplexa. Moze i tobie sie uda.

A z innej beczki - powinienes wiedziec kto to Hanno Prettner. On tez inwalida - ale (nie wiem jak z toba) Prettner rece ma sprawne.

Spoko przecierz zartowałem z tym prezentem ....... poczułem sie urazony ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a widziałem już dawno, że nie tylko Stolyca...

Dlatego spytałem o pozostałe (czyli aktualne), a nie następczynie...

Żyje chłop ponad stan :wink:

 

PS

Zdaje się, że do czterech sztuk to można u nich legalnie?

Tylko...do jednej czasem nerw brakuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi (ci tutejsi, od kilku zon) wciskaja mi ze to nie do konca tak - masz jedna - twoj - wylacznie twoj klopot. Masz kilka - wzajemnie sie neutralizuja a ty masz spokoj i to co najlepsze. Moze cos w tym jest. Znalem dawno temu faceta ktory, niechcacy znalazl sie w podobnej sytuacji. I to wygladalo wlasnie tak.

Moja Nr 1 tez to forum czasem czyta to i na tym dywagacje skonczyc musze. . . . . :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.