Skocz do zawartości

Statkiem do USA


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanie jak najbardziej nie związane z lotnictwem a tym bardziej z modelarstwem :D

 

Czy orientuje się ktoś z was czy można do USA popłynąć statkiem? Nie chodzi o to że boję się latać, wręcz przeciwnie, ale rejs statkiem to też przygoda a oto nam chodzi (wybieram się z 2 znajomych)

 

Jakie są koszty takiego rejsu? Wiem że teraz jest to rzadko spotykany sposób podróżowania i niewiele firm coś takiego oferuje dla tego pytam, nigdzie nie znalazłem :/

 

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co znalazłem...." Polska oraz inne kraje europejskie od wielu lat nie utrzymują regularnych połączeń morskich. Natomiast można wykupić rejs wycieczkowy, najczęściej z Londynu. Rejs trwa do tygodnia. "

edit

i jeszcze to

http://www.niebieskamila.pl/index.php?mod=ShowRejs&a=search&sr=21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Statki handlowe dysponowały kilkoma kabinami dla pasażerów, choć standard daleki od transatlantyków. :wink: Myślę, że nadal jest taka możliwość.

Zawsze można spróbować techniki z przed lat. Kajaki teraz tanie... :devil:

A jak napiszesz, że to wyprawa w jakiejś szczytnej sprawie to może nawet zarobisz - sponsorzy, prawa do wywiadów i filmów z podróży... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Statki handlowe dysponowały kilkoma kabinami dla pasażerów, choć standard daleki od transatlantyków. :wink: Myślę, że nadal jest taka możliwość.

Zawsze można spróbować techniki z przed lat. Kajaki teraz tanie... :devil:

A jak napiszesz, że to wyprawa w jakiejś szczytnej sprawie to może nawet zarobisz - sponsorzy, prawa do wywiadów i filmów z podróży... :mrgreen:

Z miesiac temu w TV mówili że jest taka możliwość żeby popłynąć statkiem handlowym, zapewne trzeba pytać w kapitanacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować techniki z przed lat. Kajaki teraz tanie... :devil:

Hmmmm- skoro wspomniałeś o kajaku :roll:

 

Wchodzimy na stronę http://maps.google.pl/

- zaznaczamy "pokaż trasę"

-pod "A" wpisujemy Tokyo, pod "B" wpisujemy San Francisco. Jako środek lokomocji pozostawiamy samochód.

-zaznaczamy ponownie "pokaż trasę"

 

W rozpisce podróży (w pkt. 24 i 38) mamy odpowiedź, czym najlepiej jest teleportować się przez Pacyfik :devil: :rotfl: :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zwróciliście uwagi, bo drobnym drukiem

Te wskazówki dojazdu służą tylko do planowania. Rzeczywiste warunki dojazdu mogą się różnić w wyniku robót drogowych, korków, pogody lub innych zdarzeń i należy wziąć je pod uwagę przy planowaniu podróży. Należy przestrzegać wszystkich znaków i zawiadomień dotyczących ustalonej trasy. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.