biedronas Posted November 13, 2009 Posted November 13, 2009 Cześć wszystkim. Mam na imię Marcin, dla znajomych Biedrona. W liceum zacząłem się bawić w modelarstwo, zaczynałem od plastików, poprzez kartonowe aby dojść do latających swobodnie. Musnąłem przy tym modelarstwa RC, na czym się skończyło na jakiś czas. Teraz doszedłem do wniosku, że nadeszła pora, aby kontynuować dawne hobby Tak więc jeszcze raz witam!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.