Skocz do zawartości

Nie lubie bólu!!!


GregorianR

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
GregorianR, a to się nie rozmaże pod spodniami ?? Gdzie takie malują ?? :roll:

 

nie rozmaże :D a takie maluje mój kolego koło ketrzyna!!!

 

Marex znak rozpoznawczy jako taki jest ale ja nie jestem z wyznawców szatana :D i nikt nie musi mnie rozpoznawać bo ja nie jestem zadnym przestepcą więc o to się nie martwie :D Mam jeden wzorek który może jeszcze kiedyś zrobie! to wtedy powicie ze jestem :crazy:

 

7af74d0d5afca807.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja spoko tatuaż i fajnie ze czarny.

 

Pamiętam jednak jak na studiach na poważnym przedmiocie na laboratoruim nasz wykładowca , który prowadził zajęcia - człowiek poważny i na poziomie miał śmieszny tatuaż.

 

Spodnie na kant, elegancka koszula z kołnierzykiem na krótkim rękawku jak to przytoi belferowi na uczelni i na ręce niebieski spłowiały tatuaż.

 

Żeby jeszcze był fajny , a to było seduszko przebite strzałą. Normalnie nie mogliśmy się powstrzymać na zajęciach ze śmiechu. Taki poważny i w sumie bardzo wpożo koleś i taki beznadziejny tatuaż. zrobiony pewnie w młodości.

 

:lol::lol::lol:

 

W tatuażach problem w tym, że za pare lat mogą być niemode, lub po prostu brzydkie czy wypłowiałe.

 

Mam nadzieje że nie będziesz żałował swej decyzji za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przykład Malinn. :)

 

Niestety nawet taka prosta sprawa jak tatuaż idzie z duchem czasu. Zauważcie że znakomita część tatuaży wykonywanych 30 lat temu to właśnie serduszka, inicjały, kotwice itp często w formie nad wyraz banalnej. Ale w tedy... był to tatuaż a dziś... żenada budząca jedynie chichoty. Dobrze jest że dziś wykonuje się tatuaże w formie "wzorów" (dość uniwersalne) chodź i tak często przewijają się tematy smoków, upiorów i tym podobne. Dziś Twój tatuaż Gregorian jest super! Życzę Ci jednak abyś za 30 lat nie wstydził się ubrać krótkich spodenek i abyś z zazdrością nie patrzył na "przyszłe modne" tatuaże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przykład Malinn. :)

 

Niestety nawet taka prosta sprawa jak tatuaż idzie z duchem czasu. Zauważcie że znakomita część tatuaży wykonywanych 30 lat temu to właśnie serduszka, inicjały, kotwice itp często w formie nad wyraz banalnej. Ale w tedy... był to tatuaż a dziś... żenada budząca jedynie chichoty. Dobrze jest że dziś wykonuje się tatuaże w formie "wzorów" (dość uniwersalne) chodź i tak często przewijają się tematy smoków, upiorów i tym podobne. Dziś Twój tatuaż Gregorian jest super! Życzę Ci jednak abyś za 30 lat nie wstydził się ubrać krótkich spodenek i abyś z zazdrością nie patrzył na "przyszłe modne" tatuaże. :)

 

mam nadzieję że się nie będe wstydził chodzić w krótkich spodenkach :D zawsze jest jakieś rozwiązanie można go przerobić albo jak to robią wybawić nacinając skóre i zalać roztworem z soli i kwasku cytrynowego :D podobno niezłe uczucie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę malutki 2cm orientalny wzór na łydce kobiety to mi się podoba .

To co sobie zrobieś to totalna głupota.

Ale nie obrażaj się .

Każdy może mieć o wszystkim swoje zdanie , a nanoszenie na stałe tak dużego tatuażu jest nieeleganckie.

Ale ty jesteś młody więc nie mamy o czym dyskutować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.