Skocz do zawartości

JETI DUPLEX 2.4Ghz


darkarll

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam TU2 jak straci kontakt z odbiornikiem to piszczy.

No i właśnie - to jest najważniejsza dla mnie informacja - "jak już straci" czy "w trakcie utraty" ... :mrgreen:

Prosze o jakieś dokładniejsze informacje.

 

Ja mam TU i też piszczy sygnalizując utratę zasięgu...

 

Jednak w praktyce jeszcze nigdy nie straciłem kontroli nad modelem przy okazji tego piszczenia, a więc prawdopodobnie jest to wlaśnie informacja o zgubionych ramkach

Jeżeli ta informacja potwierdziła by się - byłbym szczęśliwy :]

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Miałem JETI Duplex, teraz mam Coronę (cena), Duplex piszczy w momencie gdy w modelu akumulatory zaczynają mieć niski poziom napięcia. Jaki dokładnie to nie wiem. Wskaźnik napięcia aku pokazywał zawsze minimum, sterowanie jeszcze działało mimo piszczenia. Po podładowaniu już efektów dźwiękowych było brak.

 

Nadajnik piszczy też w momencie gdy zgubi zasięg ale wtedy to już kontroli nie ma.

 

Te piszczenia się od siebie różnią ale nie pamiętam, jedno było szybkie drugie wolne, które było które to nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co w instrukcji Jeti napisano:

Alerting in Case of Bidirectional Signal Loss:

In case of loss of bidirectionel communication between transmitter and receiver the transmitter DUPLEX

module reports this event by acoustic signals. This situation means that at the given instant there are no data

available of telemetric sensors or equipment connected to the receiver input (Ext.). But the model can in this

situation still be controlled.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duplex piszczy w momencie gdy w modelu akumulatory zaczynają mieć niski poziom napięcia. Jaki dokładnie to nie wiem.

Tak, przy niskim napięciu akumulatora zasilającego odbiornik JETI również ma alarm dźwiękowy informujący o tym (jednak jest to inny dźwięk niż przy "utracie zasięgu").

Próg można zaprogramować przy użyciu JetiBOXa, domyślnie chyba jest 4,5V.

 

Analogiczny alarm również występuje w przypadku spadku napięcia zasilającego na module nadawczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.