Skocz do zawartości

JETI DUPLEX 2.4Ghz


darkarll

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięicy testuje system JETI 2.4 Ghz i nasuwa mi się kilka pytań

1, czy ktoś sprawdzał maksymalny zasięg

2, nie jestem w stanie za pomocą JETIBOXa wejść w menu RX Signal level

3, nie jestem w stanie za pomocą JETIBOXa wejść w menu RF Output Power

4, jaki uzyskujecie zasięg w trybie RANGE TEST

5, jak powinna być ustawiona antena TX

 

na stronce JETI piszą o jakiejś wadliwej parti modułów TX , może ktoś miał wątpliwą przyjemność zakupić takowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie. Ba... wg. mojej instrukcji nie ma takich opcji (moduł kupiony wiosną, również spoza wadliwej serii). Może faktycznie trzeba odświeżyć firmware.

 

Ponoc sciagniecie najswiezszego firmware pomaga.

Tylko skąd je ściągnąć? (na stronie jeti nie znalazłem) i co więcej, jak je wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz z Jeti:

 

Dear Sir,

we do not have new version from January. If you bought modules last year you can sent it for upgrade.

Best Regards

 

Tomas KLESNIL

JETI model s.r.o.

Lomená 1530

742 58 Příbor

Czech Republic

 

Czyli - od Stycznia nic nowego, ale jezeli ktos ma starsza wersje - trzeba to wyslac do Jeti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowując , sam nie mogę sprawdzić jaki mam firmware , nie mogę go sam wgrać , ja swój kupiłem w październiku więc pewnie mam nowe oprogramowanie , ale jeśli ktoś kupił w styczniu to takiej pewności nie ma , a sprawdzić sam nie może :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisze Mieczotronix , poziom sygnału RX i wybór mocy TX pokazał mu sie dopiero po wymianie softu , a u mnie właśnie tego nie ma :( , no nic jak wróce do domu to sprubuje odczytać wersje softu

 

 

EDIT : chyba raczej za pomocą JETIBOXa nie można sprawdzić wersji softu , przynajmniej mi się nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeti stosuje FHSS.

DSSS stosują tylko: JR/Spectrum i niektóre systemy Corona.

 

 

Doszukałem się w ulotce dystrybutora JETI Model firmy Modele-Sklep (z Targów Hobby Poznań 2009) takiego zapisu:

w wierszu modulacja dla odbiorników Duplex R4,R6,R8, jest DSSS/Q-QPSK

 

 

 

 

Fotki:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam zainstalowany moduł Jeti Duplex TU 2.4Ghz w garupnerze MC 16. W sytuacji, gdy brak jest łączności pomiędzy nadajnikiem i odbiornikim (np. wyłączę zasilanie odbiornika), moduł w nadajniku generuje pisk (dźwięk) podobny do cykani świerszcza (chyba tak to brzmi). Po tym jak nadajnik i odbiornik ponownie "widzą się"- "świerszcz" milknie.

Instalacja Duplexa w moim MC-16 jest banalnie prosta - bez żadnych przelutowań, cięć kabli itd. Wystarczy kabel z wielowtykiem odłączyć od głowicy wcz nadajnika i wpiąc go do modułu Jeti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.