Skocz do zawartości

Kolizja lotnicza


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:(

Dzisiaj mialem bardzo przykre zdarzenie. Poszedlem pocwiczyc modelem Caro program akrobacji przed czwartowym wystepem w szkole ( obchody dnia patrona).

Latalem, Latalem, jedym z punktow programu byla spirala pionowo w dol z ok 200m....

Jako ze na koncowkach skrzydel dalem wstazki wygladalo to wyjatkowo efektownie zapatrzylem sie i "spadlem" na ptaka. Wlecialem centralnie w jego skrzydlo.

Skutek taki ze ledwo opanowalem Caro i z zlamana polowka plata wyladowalem awaryjnie. Ptak polecial dalej...

 

Efekt taki - polamana polowa plata - juz naprawione.

Stracona cala folia- musze dac nowe pokrycie - jestem -20 zl :(

 

 

Sa tez plusy :D - to juz drugie starcie z ptakami z ktorych wyszedlem obronna reka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tez plusy :D - to juz drugie starcie z ptakami z ktorych wyszedlem obronna reka :D

 

Jak obronną? Ty masz 20 zeta w tyle a ptak poleciał dalej! :lol2: :lol2:

Ja bym powiedział że ptaszysko góruje. :D

 

Z resztą Ty to masz szczęście :) Przecież trafienie w ptaka modelem graniczy chyba z cudem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc kiedys u brata pod Poznaniem poszliśmy sobie polatać. Miałem akronauta, okoliczne pola i full miejsca. No to w górę. Latm sobie i latam i w pewnym momencie brat mówi: Sokół! A ja - Nie, to akronaut. I brat mówi że wyżej mam patrzeć i rzeczywiscie, Wielgachnny ptasior. Wszystko fajnie gdyby nie to że ptak zaczął...nurkować na model :shock: Więc ja szybko ostry skręt i ptaszysko obok modelu przeleciało. Potem był tylko lot 2 metry nad polem i w mnoja stronę. Na pełnym gazie. W tym dniu już nie latałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.