Skocz do zawartości

Lama -problem po wymianie odbiornika


Adam P.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką masz kolejność kanałów w odbiorniku? Lama potrzebuje Gaz(3) Kierunek(4), jeżeli radio daje Kierunek(3) i Gaz(4) jak np. MPX to nie będzie łatwo. Mikser "na sztywno" oczekuje sekwencji kanałów.

Wygląda na to, że tutaj leży problem. Czy to musi koniecznie być kanał 3 i 4? U mnie jest tak:

1.gaz

2. lotki

3. wysokość

4. kierunek

Więc jak by zamienić lotki z kierunkiem to wtedy zamiast 3 i 4 byłby 1 i 2.

Lotki i wysokość idą w Lamie bezpośrednio na serwa. Na mikser wpada gaz i kierunek, mikser oczekuje najpierw sygnału z kanału gazu a później z kierunku (tak jest w oryginalnym nadajniku). Z tego wynika że przy takim porządku kanałów wszystko powinno działać - nie wiem jednak jak zrobiony jest soft miksera, czy np. nie ma określonego odstępu czasowego pomiędzy sygnałem gazu i kierunku. Jak zrobisz eksperyment zamieniając lotki z kierunkiem powinno wszystko się wyjaśnić.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.