Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Koledzy FALKON wzbił się. Tak jak w Mirosławcu wystartował do góry jak Adamowi - prawie pionowo.Zmniejszyłem obroty silnika ster wysokości w dół i zaczął się wznosić po kątem ok 50 st. W Mirosławcu był silny wiatr, dlatego Adamowi nie udało się go wyprowadzić.Dzisiaj miałem praktycznie bezwietrzną pogodę. Na wyświetlaczu GPS 150m osiągnąłem w parę sekund. Ten silnik chyba jest ciut za mocny.

Chcę podłożyć podkładki od dołu silnika ,aby skierować silnik trochę do dołu. Jedno mnie cieszy, że nie skręca na boki. Idzie do góry jak po sznurku.

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy - na klapach pięknie zwalnia, muszę tylko pomagać mu sterem wysokości w dół (ale to jest do zrobienia- zmiksuje klapy ze sterem wysokości) ale cały czas muszę korygować lotkami, bo wozi go na prawo i lewo. Spotkaliście się z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy - na klapach pięknie zwalnia, muszę tylko pomagać mu sterem wysokości w dół (ale to jest do zrobienia- zmiksuje klapy ze sterem wysokości) ale cały czas muszę korygować lotkami, bo wozi go na prawo i lewo. Spotkaliście się z tym?

Tak - daj ma ciut mniejsze wychylenia klap coby jednak miał większą prędkość. Takie "rzucanie" lewo-prawo to oznaka że za moment "przeciągniesz" model.

A zmiksowanie klap i wysokości - jak najbardziej polecane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.