Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Kawały były fajne, dorzucę jeszcze jeden. Dwaj zięciowie zastanawiają się, co kupić swojej teściowej na Dzień Kobiet. Jeden z nich wpadł na pomysł, kupimy jej złote kolczyki. Ale będzie zdziwiona, musimy to oblać. Jedna seta, druga, trzecia, po pewnym czasie, jeden z nich mówi, ty na złote kolczyki to nam już nie starczy, to nic, kupimy jej srebrne. Znowu jedna seta, druga, trzecia, znowu jeden z nich mówi. już i na srebrne nas nie stać. To nic w tym roku przekłujemy jej tylko uszy.

Berkut taki był ładny, teraz przykro na niego patrzeć. Zrobię po swojemu poprawki, odnośnie sterowania. Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak ten zwłaszcza ;) może przytocze lecz nie dosłownie ;)

 

Ogólnoświatowy zjazd feministek. Przewodnicząca mówi że od dziś nie pierzemy, nie gotujemy i nie sprzątamy mężom. Po roku kolejne spotaknie i feministki dzielą się doświadczeniami:

Angielka: Przychodzę do domu i mówie, John od dziś nie piorę. Pierwszy dzień, nic nie widzę, drugi dzień, nic nie widzę, trzeci dzien a John pierze skarpetki.

Francuska: Przychodze do domu i mówię: Pierre, od dziś nie gotuję. Pierwszy dzień nic nie widzę, drugi dzień nic nie widzę, trzeci dzień i Pierre gotuje omlet.

Rosjanka: Przychodzę do domu i mówię: Iwan, od dziś nie sprzątam. Pierwszy dzień nic nie widzę, drugi dzień nic nie widzę, trzeci dzień - zaczynam widzieć na prawe oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam w Nowy Rok. Kiedy 3/4 Polski spało odpoczywając po szaleństwach Nocy Sylwestrowej, nasza grupka spotkała się na modelarskim lotnisku w Złotowie aby lotami w niemalże skrajnie trudnych warunkach rozpocząć nowy rok modelarski. I to nam się udało :D .

Sławek prezentuje nowy model Wojtka. Model świetny bo już od pierwszego wzbicia się w powietrze poprawnie latający :shock: . Rzeczywiście jest wart szerszego opisu.

8b841bf9dc269b67.jpg

 

Piotr na dzisiejsze loty przybył w towarzystwie swojej żony ( a nas nasze żony w taką pogodę puściły samych :( ). Tutaj Piotr prezentuje swoją Cessnę po naprawie, zmianie silnika i z dorobionymi nartami. Teraz model lata dużo bardziej dynamicznie.

a2b5c8913eee6fd4.jpg

 

Pan Jan przyjechał z dwoma modelami, dwupłatem Miss Bipe oraz Mini Prymusem (mojej roboty :D ). Niestety Mini Prymus zaliczył kreta, ale będzie odbudowany. Straty niewielkie.

51dfacc179e88bef.jpg

 

I tak zmarznięci ale zadowoleni wróciliśmy do domów na gorący obiad.

 

Pozdrawiam Noworocznie Adam.

Witam mam takie pytanie jestem zainteresowany kupnem modelu Miss Bipe i chciałem zapytać fajny model ogółem? trudny w opanowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.