Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na narty.

Mój FunCub dostał nowe golenie pod narty, temperatura -3 brak wiatru więc trzeba to wypróbować.

 

Dołączona grafika

 

Niestety byłem sam i zdjęć w locie nie ma. Śnieg wyrównał pola i startować można wszędzie.

 

Z ostatniej chwili: troszkę dosypało śniegu, więc jutro będzie jeszcze lepiej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wszystkim pozytywnie zakręconym,tym nie zakręconym,wszystkim których znam i tym których dopiero poznam składam Najlepsze Życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię pianki :) za łatwość naprawy i własności lotne. Wojtek się droczy z nami ;) . Na 8 modeli w służbie mam również 2 modele konstrukcyjne akrobaty i latają świetnie.

Jarek tutaj jest temat w nim opisałem swoje doświadczenia z Fun Cubem, bardzo fajny model. Teraz myślę jeszcze o wyposażeniu go w pływaki (tak jak wyposażyłem swojego Mentora) i będę miał model ,,całoroczny''. Użytkuję go już dwa lata i poza kilkoma poprawkami podwozia poważnej kraksy jeszcze (odpukać) nie miałem.

 

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/18396-silnik-do-funcub-a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedużym gronie ale również i my rozpoczęliśmy w Nowy Rok nowy lotniczo-modelarski sezon. Trudy noworocznej nocy nie zostawiły najmniejszego śladu :) , pogoda nawet dopisała troszeczkę dmuchało ale nie na tyle aby nam przeszkadzać.

Janek stawił się Minitelemasterem . Bardzo ładnie latający trenerek.

 

Dołączona grafika

 

Drugi model Janka ,,patyk" Foker niestety nie nadawał się na taką pogodę. Pięknie lata w bezwietrzną pogodę. Dawno temu ten model pozwolił mi na naukę pilotażu modeli RC, i chociaż pierwszy lot nie był udany (trwał zaledwie 2s a pokonana odległość to 5m :mellow: ) to później było już coraz lepiej. Mam do tego modelu duży sentyment :rolleyes: .

 

Dołączona grafika

 

Piotr przyjechał z modelem RWD-Skazoo.

 

Dołączona grafika

 

Pierwszy lot w tym roku wykonałem Easy Starem. Model po ostatniej ucieczce został troszkę pokiereszowany ale po naprawie lata tak jakby nic mu się nie przytrafiło.

 

Dołączona grafika

 

Następnie odbył się oblot modelu Dragon Fly VA który szykuję dla swojego syna aby wciągnąć go w nasze hobby :) . Jednocześnie moja Aurora przeszła chrzest.

 

Dołączona grafika

 

Pooleciał od razu bez żadnego trymowania :) .

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze pamiątkowe zdjęcia.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Nowy sezon rozpoczęty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trwają ferie szkolne i wladze Zlotowskiego Domu Kultury na szybkiego zorganizowały wystawę modelarską. Pokazaliśmy kilka modeli i pomysł uratowaliśmy. Były pięknie wykonane plastikowe modele kol. Wojciecha, konstrukcyjne p. Jana, piankowy kol. Piotra, helik kol. Tadka i moje kartonowe. Odwiedził rownież nas modelarz-szkutnik, niestety o wystawie dowiedział się w ostatniej chwili i nie miał mozliwości zorganizowania przywózki swoich modeli.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Przy kawie toczone były rozmowy. Oczywiście o modelarstwie we wszelkiej postaci i czas minął ,, jak z bata strzelił " :)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trwają ferie szkolne i wladze Zlotowskiego Domu Kultury na szybkiego zorganizowały wystawę modelarską. Pokazaliśmy kilka modeli i pomysł uratowaliśmy. Były pięknie wykonane plastikowe modele kol. Wojciecha, konstrukcyjne p. Jana, piankowy kol. Piotra, helik kol. Tadka i moje kartonowe. Odwiedził rownież nas modelarz-szkutnik, niestety o wystawie dowiedział się w ostatniej chwili i nie miał mozliwości zorganizowania przywózki swoich modeli.

 

a86f5fe7e16662f7.jpg

 

aec11e192f481bdc.jpg

 

34b3c8153e3499b5.jpg

 

e5974b4e9d2da640.jpg

 

Przy kawie toczone były rozmowy. Oczywiście o modelarstwie we wszelkiej postaci i czas minął ,, jak z bata strzelił " :)

 

89d9ef04ffedf806.jpg

Przeczytaj sobie pierwsze zdanie w poście to zrozumiesz od kiedy było wiadomo o wystawie,a tłumy zwiedzających mówią same za siebie (ale co tam impreza odfajkowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Jest napisane. Ale to może tylko tak sformułowane zdanie. Nie staje po niczyjej stronie. Dopiero wchodzę w to. Więc nie wiem co, gdzie i jak. Czy ktoś kogoś lubi, czy nie lubi, czy to jest " zamknięte " towarzystwo. Plakaty podobno były. Podobno bo w złotowie często nie bywam a tamtego dnia żadnego nie widziałem ale ufam na słowo. Tak więc wypowiadać się nie będę bo nie wiele wiem.

 

Pozdrawiam :)

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.