Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na lotnisku :) nawet w poniedziałek byłem na lotnisku oblatać samolot był tylko leciutki wiaterek :) nawet w poniedziałek gdy przyjechałem na lotnisko to mieliśmy tam gościa :)

 

 

Panowe- ma ktoś namiary na Maćka , mam do niego pytania odnośnie ,,wicherka".

Jakie kolwiek informacje na PW. Dziękuje JAREK

 

 

Dam mu znać by się odezwał do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj gościliśmy u Piotra z okazji otwarcia jego nowej modelarni. Pomieszczenie zostało gruntownie wyremontowane, wyposażone w ogrzewanie i powstało przytulne pomieszczenie do uprawiania hobby, a Piotr jak mówi ,,usamodzielnił się,, . W takim sensie że nie naraża żony na pył ,,balsiany,, .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Oględziny śmigłowca z którego Piotr niestety nie jest zadowolony. Przy gwałtowniejszych manewrach zderzają się górne łopaty z dolnymi łopatami.

 

Dołączona grafika

 

A to koła wykonane samodzielnie przez Piotra, a przygotowane do nowego modelu oldtimera. Koła mają średnicę ok. 70mm i do modelu retro pasują idealnie.

 

Dołączona grafika

 

Spotkanie zakończyliśmy przy stole. Bardzo dziękujemy Eli (żonie Piotra) za wspaniałą kolację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem sobie dzisiaj tylko godzinke bo zaczęło padać,niestety chętnych do latania jest coraz mniej lotnisko wymaga trochę prac konserwacyjnych (znowu jakiś BARAN wyorał dwuśladowe kółko na środku pasa) :( szkoda że na głupotę nie ma lekarstwa będzie się musiał biedak męczyć tak do śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem sobie dzisiaj tylko godzinke bo zaczęło padać,niestety chętnych do latania jest coraz mniej lotnisko wymaga trochę prac konserwacyjnych (znowu jakiś BARAN wyorał dwuśladowe kółko na środku pasa) :( szkoda że na głupotę nie ma lekarstwa będzie się musiał biedak męczyć tak do śmierci.

 

A ja myślałem, że tylko w Bydgoszczy tacy są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.