Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Próbujemy przetrwać mrozy :? i chyba się udało :)

Po długiej przerwie mimo -4°C i zimnego wiatru zdecydowałem się wystawić kołpak swojego FunCuba na te nie sprzyjające warunki. Niedaleko wypatrzyłem ogromne zamarznięte łąkowe rozlewisko. Na zdjęciu na bardzo dalekim planie w postaci cienkiej białej kreski. Narty na taki oblot czekały od ub. roku.

 

Dołączona grafika

 

Byłem sam i zdjęć w locie niema, może następnym razem. Piękna sprawa :) starty wychodzą lepiej niż na kołach. Bardzo realistycznie, to zapewne zasługa ,,bardzo równego lotniska,, . Po czterech metrach uniesienie tylnej narty, po następnych 3-4 metrach start.

tak mi się to spodobało że do Mentora również zamówiłem kpl. nart. W ten sposób Mentor będzie pierwszym moim modelem na każdą okazję. Koła są standardowo a pływaki również mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może jutro spotkamy się na lotnisku? Tomek ze swoim ciężkim sprzętem do równania pasa a my z lekkimi ręcznymi narzędziami. Po rozmowie z Tomkiem, proponuję po 50 pln. na paliwo. Jest okazja póki ziemia jeszcze nie obeschła i nie stwardniała. Bylem w środę, po zimie pas jest bardzo nierówny. Godzina spotkania do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro spotkamy się na lotnisku? Tomek ze swoim ciężkim sprzętem do równania pasa a my z lekkimi ręcznymi narzędziami. Po rozmowie z Tomkiem, proponuję po 50 pln. na paliwo. Jest okazja póki ziemia jeszcze nie obeschła i nie stwardniała. Bylem w środę, po zimie pas jest bardzo nierówny. Godzina spotkania do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie celem polatania to dobry pomysł pogoda zapowiada się całkiem niezła,a co do równania nie ryzykowałbym wjazdu ciągnika na pas może to zrobić więcej szkody niż dobrego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie celem polatania to dobry pomysł pogoda zapowiada się całkiem niezła,a co do równania nie ryzykowałbym wjazdu ciągnika na pas może to zrobić więcej szkody niż dobrego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przymusowej przerwie ( niektórzy zimą nie próżnowali) zimowej dzisiaj stawiliśmy się na lotnisku prawie w komplecie. Pogoda piękna wiaterek ciut więcej niż umiarkowany, ale nie przeszkadzał, pełne słońce, chociaż tylko 3°C. Polataliśmy sobie :D i w wielkim ognisku spaliliśmy pozostałości zimowe.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Sławek nie rozstał się jeszcze z zimową czapką. Chyba nie wróży to powrotu zimy :? .

 

Dołączona grafika

 

Tomek rozproszył klucz gołębi swoim jetem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak widać na zdjęciach dorobiliśmy się czerwonych dywanów. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przymusowej przerwie ( niektórzy zimą nie próżnowali) zimowej dzisiaj stawiliśmy się na lotnisku prawie w komplecie. Pogoda piękna wiaterek ciut więcej niż umiarkowany, ale nie przeszkadzał, pełne słońce, chociaż tylko 3°C. Polataliśmy sobie :D i w wielkim ognisku spaliliśmy pozostałości zimowe.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Sławek nie rozstał się jeszcze z zimową czapką. Chyba nie wróży to powrotu zimy :? .

 

Dołączona grafika

 

Tomek rozproszył klucz gołębi swoim jetem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak widać na zdjęciach dorobiliśmy się czerwonych dywanów. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się pochwalić-w poniedziałek odbył się pierwszy lot FREGATY z MODELOTU.

Nie mam zdjęć z lotów (brak fotografa), jedynie z piwnicy w czasie ładowania.

Cztery starty i lądowania - MODEL CAŁY. ;)

To już drugi model przygotowany na sezon - pierwszy model to BARAKUDA.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Pozostał mi jeszcze JANTAR do oblotu.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Mam nadzieje, że utrzymam ten stan ,,floty,, jak zorganizujecie jakieś spotkanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się pochwalić-w poniedziałek odbył się pierwszy lot FREGATY z MODELOTU.

Nie mam zdjęć z lotów (brak fotografa), jedynie z piwnicy w czasie ładowania.

Cztery starty i lądowania - MODEL CAŁY. :)

To już drugi model przygotowany na sezon - pierwszy model to BARAKUDA.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Pozostał mi jeszcze JANTAR do oblotu.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Mam nadzieje, że utrzymam ten stan ,,floty,, jak zorganizujecie jakieś spotkanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.