Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dziś pogoda dopisała było ładnie nie raz zero wiaterku :rotfl: był Wojtas,Tomek,Maciej,Adam 2 no i nasz duet ja z synem Kapim :( były atrakcje zrobione przez Wojtasa pokaz świec dymnych własnej konstrukcji :lol2: Maciej przed dotarciem na lotnisko zwodował swój ślizgacz ładnie się trzymał wody tylko potem jedna faza uciekła i w efekcie Maciej sprawdzał czy woda jest zimna na własnej skórze :devil: potem Maciej doszedł przyczynę zniknięcia jednej fazy a ta przyczyna to kabel pękł przy samym konektorze :cry: no ale dzięki temu wiemy że w jeziorze jest już zimna woda :devil: fotek brak bo latałem i nie miałem kiedy robić wolałem polatać póki była ładna pogoda a fotki może Adam2 wrzuci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówiłem że będzie super :D widzę że świetnie ustawiłeś SC i że ją super opanowałeś :jupi: no i mówiłeś że lepiej by się pływało na samochodowej :) to jak na lotniczej tak świetnie ci idzie to na samochodówce to całkiem dobrze by szło :) a jak sprawdzałeś tym razem czy woda zimna ? myślę że nie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co tam u was? Ja tutaj samotnie nową Barakudą staram się jak czas pozwoli latać,

nie chwaląc się coraz lepiej mi to wychodzi. :shock:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Na zdjęciach widać jak pięknie pomalowałem model w 3D(a tak starałem się aby był w obrazie 5D) .Tylko ja tak potrafię.Jak jest jakiś plastyk niech to oceni.np.( wygląda to jak wygnieciona szmata)

A w rzeczywistości skrzydła wyszły mi naprawdę równo i gładko.

 

Teraz w popołudniowe wieczory zabieram się za FREGATĘ. Gromadzę materiały i spróbuje to pokazać na forum.Mam nadzieje , że ludzie podpowiedzą mi jak z modelu nie robić obrazu 3D.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jak na tę porę roku dzisiaj była - bardzo dobra. Słabiutki wiaterek i +8 stopni więc polataliśmy sobie.

Adam oblatał swego pierwszego motoszybowca.

 

Dołączona grafika

 

Jest to klon EG z HK o trochę powiększonej rozpiętości, z bardzo ciekawie rozwiązanym napędem lotek. Długim cięgłem i brakiem tradycyjnej dźwigni. Zamiast dźwigni jest mechanizm który zamienia ruch cięgła równoległy do krawędzi lotki na wychylenia lotki a cały mechanizm jest schowany w skrzydle i nic z niego nie wystaje :shock: .

 

Dołączona grafika

 

Loty Adama miały zróżnicowany przebieg :D ale każdy coraz lepszy i dzięki szybkiej pomocy Macieja było ich kilka.

 

Jarek latał dwupłatem konstrukcji i produkcji Marka Rokowskiego.

 

Dołączona grafika

 

Ten mały sympatyczny modelik latał bardzo ładnie nawet z pakietem 3S 2200 mAh :shock:

 

Dołączona grafika

 

Skrzydełko Jarka straciło zasięg i zawisło na wysokim drzewie. I tylko dzięki rzutom kamieniami udało się je odzyskać.

Nasze loty przebiegły bez większych sensacji :D .

 

Odbój. Zmrok teraz tak szybko zapada :?

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.