Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,Szczęśliwego Nowego Roku,wysokich lotów,tylu lądowań co startów,maximum przyjemności z modelarstwa,wszystkim pozytywnie zakręconym i odwiedzającym nasz temat :pom:

Życzy Sławek z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas świąteczny skłania do refleksji i składania życzeń, :)

Wszystkiego dobrego dla kolegów z za miedzy, mnóstwa nowych wymarzonych modeli i udanych lądowań tyle samo co startów życzy Krzysiek i Damian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już od dziś mam wolne i byłem sobie polatać :) pogoda była dobra zero wiaterku +2* tylko mgła troszkę ograniczała loty potem mżawka padała ale polatałem w końcu sobie :jupi: może ktoś w święta będzie też latał jak będzie pogoda to niech da znać :)

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich wraz z rodzinami .

życzy Jarek z Kacprem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był św. Mikołaj ! Przyszedł do mojego syna (8 lat) i przyniósł mu w prezencie 8) :roll: helikopter Nano E-sky.

 

Dołączona grafika

 

 

Prezent jak najbardziej trafiony bo syn... wykazuje nim słabe zainteresowanie :mrgreen: (kolejki mocno mu się w głowie zasadziły).

Po krótkim wożeniu się po podłodze i wytrymowaniu już oblatuję powoli pokój dookoła. Wspaniała zabawka ! Dzisiaj to już całkiem śmiało sobie poczynam.

 

Podziwiam umiejętności pilotów Heli i chylę czoła przed nimi. To jest naprawdę trudna sztuka latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sezon 2011 zakończony,pogoda dzisiaj była zalotnista i to wykorzystaliśmy :wink: ,niestety :) nie wszyscy mogli dzisiaj polatać ale przed nami nowy sezon 2012 więc będzie dosyć okazji żeby razem polatać. Życzę wszystkim w Nowym 2012 roku spełnienia marzeń żeby nasza grupa ciągle się rozrastała i tyle lądowań co startów :pom: :pom: :pom: :pom: :pom: :pom: :pom: :pom:

a tu dwie fotki żeby nie było ,że niby nas nie było :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.