Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

extrim po staremu może po prostu widziałeś go jak jeszcze naklejek nie było :)

 

 

przewietrzyłem w celach zmniejszenia ilości kurzu a właściwie otrząsłem go w trakcie oblotu katany która poleciała pierwszy raz i okazuje się że za dużo latam funfly-ami bo jakoś dziwnie to lata :twisted:

 

Dołączona grafika

 

śmigło na zdjęciu (10x6) okazało się za małe kombinowałem ze spalinowym 11x7 ale tylko ciut lepiej na 12 calowym powinno być już ok ale muszę je jeszcze zamówić :mrgreen:

średnio u mnie z chęciami do skończenia oklejania więc na kolejne loty kataną trzeba będzie poczekać :twisted: zaznaczam że do zrobienia popychaczy potrzebowałem 7 miesięcy :twisted:

 

myślę że z zamówieniem śmigieł uporam się nieco szybciej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszono nas (klub RC Złotów) abyśmy ,,uświetnili,, :roll: wiejski festyn. No i dzisiaj mamy to za sobą, pozostało nam jeszcze latanie do przysłowiowego ,,kotleta,, 8) . Ja byłem tam już kiedyś wcześniej. Wszystko organizuje bardzo prężny i rzutki facet którego brzmienie głosu do złudzenia przypomina głos aktora grającego rolę księdza w filmie ,,U Pana Boga w ogródku,, :D . Organizator stanął na wysokości zadania i zadbał o nas, była kawa, kiełbasa z grila, pyszne ciasto. Troszkę wiało ale późnym popołudniem wiatr prawie ustał.

 

W oczekiwaniu na rozpoczęcie imprezy.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Widok ogólny.

 

Dołączona grafika

 

Polataliśmy sobie do oporu i o dziwo nie było żadnych strat.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Oczywiście jak to bywa na takich imprezach otaczał nas tłum ,,wielbicieli,, :roll: a pytaniom typu ,,jaki to ma zasięg ?,, nie było końca. W tej jakże trudnej roli najlepiej wyręczał nas Tomek :D

A młodzież w wolnych chwilach próbowała grać w palanta.

 

Dołączona grafika

 

Impreza zakończyła się ok. godz. 19-stej, i była bardzo udana.

A mnie najbardziej ucieszyły słowa pań-żon kolegów Tomka ,Sławka i Wojtka które razem z dziećmi również wybrały się razem z nami.

 

Dołączona grafika

 

Na zdjęciu nie są w komplecie :oops:

Powiedziały mianowicie że są bardzo zadowolone bo nareszcie mogły sobie ,,pogadać,, . Oczywiście nie muszę chyba kolegom objaśniać na czym to ,,babskie gadanie,, polega :roll:

Ale zadowolenie Pań i nam się udzieliło.

Z autopsji chyba każdy wie że nie ma nic gorszego jak gderliwa kobita na wspólnym lataniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się zgrać zdjęcia z zeszłego tygodnia więc wstawię co nieco :twisted:

 

Weekendowy festyn w Witrogoszczu można uznać za udany

 

mimo kabli wysokiego napięcia, zakopanego czołgu, syrenki na światłach, motoroweru, kilkunastu anten internetu bezprzewodowego na pobliskich blokach, klątwy kulawego sędziego oraz wiatru o prędkości 8m/s i innych przeciwieństw losu stawiliśmy się w pełnym składzie na serdeczne zaproszenie Domu Kultury w Łobżenicy na festynie rodzinnym w Witrogoszczu ludzi było dość sporo sam organizator i wodzirej nie spodziewał się aż tak licznej frekwencji atrakcji było sporo od waty cukrowej przez dmuchaną żyrafę po kiełbaski i zimne piwo

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tomek odpowiadający na setki pytań sporej rzeszy obserwatorów

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

jak już wiatr uspokoił się nieco zabraliśmy się za prezentację modeli w powietrzu więc nie skończyło się tylko na prezentacji naziemnej i kontemplacji nie modelarskiej aury

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

otrzymaliśmy już zaproszenie na kolejną imprezę w przyszłym roku więc do następnego razu :jupi: aby tylko pogoda dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.