Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a wy co, spiochy internetowe, napiszcie cos bo ja przyjade za tydzien z migiem (chyba ze go rozbije do tego czasu, ale mam zestaw czesci zamiennych :rotfl:) bo tylko ten wejdzie do auta, musze dokupic sobie jeszcze ze trzy pakiety bo jeden nie sprawia radosci (10 min. lotu)

 

tak wiec do nastepnego tygodnia.

 

pozdrawiam: maciek-kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie, bo jak juz pisalem bede za tydzien i prawdopodobnie zostane tydzien, a jak mi wiadomo to wy bedziecie w wilczych laskach.

 

poki co to pozostaje mi lotnisko tempelhof i polowania na rowerzystow podczas ladowania ;D

oraz niestety troche mocny wiatr jak przystalo na prawdziwe badz co badz lotnisko, choc zamkniete dla prawdziwych samolotow.

 

pozdrawiam: maciek-kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że coś w tym jest. Mnie też coś w jego stronę ciągnęło. Może gdybym tam częściej do was zachodził, nie spaliłbym się jak rak. Moje czoło normalnie płonie. Ten zlot to była rzeźnia. Dobrze że toy toy nie eksplodował od temperatury. Ja na wszelki wypadek wchodziłem tam bez papierosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.