Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Jeszce kilka zdjęć lotniczych i wykonanych kamerą na ziemi. Większość lotniczych wyszła rozmazana więc je wykasowałem.

 

Na tym zdjęciu Wojciech podskakuje :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcia na ziemi wyzwalane aparaturą.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Rozjaśniło się :? , za późno żeby ładować akumulatory :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj nie moglem być na lotnisku, ale jak zobaczyłem to słońce za oknem to nie wytrzymałem. Zdążyłem naładować dwa pakiety i pojechałem filmować z powietrza przy słonecznej pogodzie. Słońce co prawda jesienne, słabe ale zdjęcia jak i film wyszły dużo lepiej.

 

Oto próbka. Moja mieścina od północnej strony.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Oczywiście daleko im do jakości HD, ale jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tak ważnym dniu dniu polataliśmy sobie.

Dołączona grafika

Ale latanie to był tylko dodatek, dzisiejsze spotkanie zdominowała kaszanka wyborcza przygotowana przez Wojtka-prezesa. W ilości dwóch porcji na nadajnik 8) . Przygotowania rozpoczęto od rozpalenia ogniska, temperatura powietrza ok. 5 stopni C a ręce trzeba ogrzać.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kaszanka wcześniej przygotowana w domu, do degustacji została podgrzana na tradycyjnym polskim grillu.

Składniki:

-kaszanka swojska

-pomidorki koktajlowe

-cebula (sprytnie wkomponowana w kadłub farszu kaszankowego w celu wzmocnienia ogólnych doznań smakowych)

-papryka zielona (jako przeciwwaga pomidorów koktajlowych, a ułożona tak aby środek ciężkości smaku [sĆS] wyszedł w odpowiednim miejscu)

Po podgrzaniu wyglądała tak.

 

Dołączona grafika

 

No i nastąpił moment degustacji ( proszę zwrócić uwagę z jakim zaangażowaniem p. Jan szykuje się do tej czynności , tego typu zachowanie udzieliło się wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania, a Sławek konsumował pierwszą porcję z tępo utkwionym wzrokiem w drugą porcję która już grzała się na grilu :P ).

 

Dołączona grafika

 

Kaszanka była -REWELACYJNA-. Ja po pierwszej porcji dostałem takiego animuszu że rozwaliłem PITTSA :oops: . Po drugiej porcji zrezygnowałem z latania :!:.

 

Loty. Wojtek zaprezentował nowy model EDGE 540 (pianka), rozpiętość ok 1100mm. Konstrukcja bardzo ciekawa i po lekkim trymowaniu latająca bardzo poprawnie. Niestety wadą jest słabe mocowanie podwozia i za małe kółka na nasze lotnisko. Podwozie dwa razy zostało wyłamane :?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Sławek po raz siódmy wcielił do służby swojego Madmana. Nikt kto widział jego loty nie uwierzyłby ze model miał aż takie przejścia :shock:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A jeszcze Madman otrzymał ,,pilotkę,, . Tak prezentuje się ,,Cizia,, .

 

Dołączona grafika

 

Tomek zaprezentował Jeta z całkowicie nową konstrukcją kadłuba i napędem tunelowym. Ale jak sam mówił: w stosunku do hałasu jaki wytwarzał latał dosyć wolno no i trzeba go było cały czas uważnie kontrolować. Przypuszczalnie napęd jest za słaby do wagi tego modelu. Zwróćcie uwagę na przekrój kadłuba.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Maciej w swoim Sereno dwa razy awaryjnie zrzucał kabinę. Plotki mówiły: że pilot rzygał (po kaszance :?: ) w czasie lotu i nie chciał stracić widoczności.

 

Wojtek ze Sławkiem latali swoimi Mig-ami 29. Te modele są tak ekonomiczne w wykonaniu i tak wdzięczne w pilotażu że zawstydziłyby niejednego trenerka.

 

Dołączona grafika

 

A moja latorośl wrzuciła do ogniska do ogniska część od PITTSA która była częścią zamknięcia luku baterii :( . Będę musiał coś wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.