Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pojechalem samochodem na lotnisko ;D a potem pokazalem jak lata mig w porownaniu z trenerkiem.

najzabawniejsza byla sytuacja z pewnym gosciem gdy zobaczyl jak latam, powiedzial: eee... szybowce lepsze, no i zobaczyl jak mmig potrafi szybowac :rotfl: na to drugi odpowiedzial: to tez tak idzie? ile kosztuje ten samolot?

a ja na to: 15 euroli bez osprzetu, na to on: a ja dalem za mojego 150 cholera :cry:

wniosek: skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :P ;D

a tak na marginesie: tam gdzie latam spotkalym tylko jedna osobe ktora buduje sama,

reszta kupuje swoje modele w sklepie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora,bo latanie migiem jest łatwe ale na pewno nie odzwierciedla latania szybowcem czy trenerkiem.Kto spróbował to wie,że start modelem na kołach i lądowanie to jest jakaś adrenalinka,a mig to model do latania bezstresowego wybaczający masę błędów i w dodatku tani w wykonaniu.Ja jednak widzę różnicę i mam do tego szacunek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze spotkanie można zaliczyć do udanych mimo kilku małych wypadków lotniczych.

Pogoda do latania była wyśmienita praktycznie baz wiatru kto nie był niech żałuje,wstawiam kilka fotek a komentarz proszę sobie samemu dodać.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Spotkanie z Tomkiem w locie i wynik aż wióry poleciały :devil:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.