Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mnie nie będzie za zimno i nie mam zestawu opon z kolcami i ogólnie to powoli ale to bardzo powoli naprawiam wszystkie ustrojstwa :) madmana naprawiłem ale na narty zabrakło weny :wink:

 

jutro wybiorę się tylko na krótki test ślizgacza tym razem wybiorę nieco większy obszar i postaram się go nie rozbić

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już po lotach pogoda dzisiaj była wymarzona prawie bezwietrznie i piękne słoneczko.

Niestety :( fotek nie mam dużo bo nie było chętnych do pstrykania.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Ps. Maciej podaj jakieś dane twojego wynalazka :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej podaj jakieś dane twojego wynalazka :?: :idea:

Osprzęt

Silnik Turnigy 28-26 16A 1900Kv + Śmigło TGY 6x4

Regiel Turnigy 25A

Pakiet Turnigy 2200 3s 40C

Serwo HXT900

 

długość 43cm kadłub 39cm

szerokość 23 cm

Wysokość 20cm mierzone do końca balsowej wieżyczki

 

odbyły się dzisiaj 2 próby pierwsza z jednym pakietem i okazało się że nadal za lekki co mnie trochę zdenerwowało bo nie mogłem się rozpędzić więc upchałem w kadłub jeszcze 2 pakiety czyli razem na 3 pakietach 2200 3s ( całość ważyła 950g ) dało już się jakoś rozpędzić ale nadal nie do końca i tu moje pomysły się skończyły

 

zaleje boki gipsem albo zmienię pakiet na 2s 4000mAh z samochodu

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=m0iq6vt1K_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich pozytywnie zakręconych kolegów z naszego i nie naszego lotniska Zdrowych ,Pogodnych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2011 żeby spotkania z matką ziemią nie były tak bolesne Życzy Sławek

 

Ps. Specjalne Życzenia Zdrowia i Spełnienia marzeń dla Adama z okazji Imienin i urodzin!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku a także więcej pogodnych dni na naszych wspólnych lotniczych wzmaganiach życzy Tomek wraz z rodziną.

 

Adamie z okazji imienin i urodzin wszystkiego najlepszego spełnienia mażeń wysokich lotów i tyle samo lądowań co startów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo dziękuję za życzenia :D . 1.01.2011 jeżeli Zdrowie (wszak jest najważniejsze) pozwoli 8) , jak również pogoda to chyba spotkamy się na małym latanku aby tradycji stała się zadość. i w ten sposób rozpocząć Nowy Rok. Miejsce do uzgodnienia, choćby nawet na jeziorze koło domu Tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.