Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Trochę rodzina absorbuje. pogoda jeszcze nie ciekawa ...... etc etc :D . Latamy trochę w ograniczonym zakresie. Tydzień temu dzieci wrzuciły Zimę do wody aby popłynęła do morza, a ona odpłynęła kawałek dalej i wylazła na brzeg :? . Ale przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą. A co u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawie prawnie wszystko po staremu,nudy zabierają mi tyle czasu że nie mam kiedy zająć się modelarstwem.

Ale na forum zawsze mam czas :D

Adam zwróciłeś kiedyś uwagę ile tys. kolegów odwiedziło ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową Wojtka wykorzystaliśmy prawie bezwietrzną sobotnią pogodę. Wojtek wypróbował swoją Cesnę, która choć już wcześniej oblatana teraz po zmianie aparatury wymagała ponownego oblotu i trymowania.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Przy starcie zamarliśmy :shock: , mało brakowało a byłby potężny kret. Jednak Wojtek dał sobie radę i poskromił ją :D . Krótkie trymowanie i w locie prezentowała się świetnie,co prawda lądowanie nie wyszło, model ,,przesmarował,, pas lądując w zeschłych badylach i kapotował. Na szczęście paliwo się nie wylało :D a model był cały. Następne starty i lądowania byly już jak najbardziej poprawne.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Tomek na rozgrzewkę polatał Ekstrą WM.

 

Dołączona grafika

 

A następnie swoją nową spalinką, którą koledzy nazywają ,,jawką,, 8) . I rzeczywiście silnik modelu w locie wytwarza taki dźwięk że do złudzenia przypomina on odgłos pracy silnika tak kiedyś popularnego w naszym kraju jednośladu, produkcji naszych południowych sąsiadów :D . Modelik kupiony za śmieszne pieniądze na portalu aukcyjnym i odznaczający się świetnymi własnościami lotnymi.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Moje loty ograniczyły się do Ekstry VA i Fun Cub-a. Przebiegły bez żadnych ekscesów :D .

A dzisiaj rzeczywiście u nas wiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.