Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie , czy jest możliwość podania mapki gdzie latacie?Będę obserwował forum kiedy będziecie umawiać się na loty-może będę się starać dotrzeć.Chciałbym zaczerpnąć trochę wiadomości ,porad itd.Tu gdzie mieszkam chyba jestem sam z mim hobby.Troszeczkę daleko ,ale co się nie robi dla modelarstwa. Pozdrawiam z Choszczna ZŁOTÓW I MIROSŁAWIEC.

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=245538#245538

 

 

http://rcspot.pl/?subPage=miejsce&id=11&obrazy=1&stats=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj dołączyłem do kolegów dużo później niż planowałem :evil: , i wydarzenie dnia mnie ominęło :? . No cóż każdemu prędzej czy później taka historia się przydarzy, oby nie za często (odpukać).

Maciej zaprezentował swój nowy ,,wyścig zbrojeń,, .

 

Dołączona grafika

 

Jego ,,wunderwaffe,, jest uzbrojone w podwójne ckm-my lub działka w dwóch wieżyczkach (kaliber nieznany).

 

Dołączona grafika

 

A lata bajecznie z tasiemką 10m długości. Będziemy mieli problemy :? . Maciej każdemu z nas dał już sklejone skrzydełko do wyposażenia wraz z dokładną instrukcją budowy. Krótko mówiąc ,,rzucił każdemu z nas wyzwanie,, . I ni mniej ni więcej ale zmierzamy (wzorem kolegów z Krakowa) w stronę kombatu ESA. Wióry z nieba będą leciały :D

 

Tomka Jenok na ziemi, któż by poznał w nim stary model :shock:

 

Dołączona grafika

 

Latał też Macieja Wicherek z początku bardzo zachowawczo (Wilcze Laski już blisko).

 

Dołączona grafika

 

Ale w końcu na wielokrotnie powtarzające się prośby ,,telewidzów,, zademonstrował lot odwrócony.

 

Dołączona grafika

 

I to jak najbardziej poprawny :shock:

 

W swoim Fun Cub-ie przetestowałem wzmocnione podwozie główne - i teraz jestem z niego zadowolony. Przed zimą w taki sam sposób wzmocnię golenie z nartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w madmanie wywaliłem wtyczki i zlutowałem silnik na stałe

 

 

a w newbee problem okazał się być zupełnie inny

 

odkręcił się pierścień z magnesami od górnej części silnika i klinował się o podstawę

 

Dołączona grafika

 

 

edit...

 

moja propozycja lotów po 15 została odrzucona więc musiałem zorganizować sobie czas po południu we własnym zakresie :rotfl:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.