Skocz do zawartości

MODUL DSM2 do futaby 10mW


pmaverick

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zdążyłem się przyzwyczaić, do niektórych użytkowników tego forum..

Klepiesz jak potłuczony, a merytoryki zero.

Napisałeś, że zdania nie zmienisz, ze chcesz czarno na białym. Dałem ci czarno na białym. Będziesz na tyle honorowy, żeby zdanie zmienić i przyznać że nie miałeś racji?

Do dwóch pozostałych kwestii też możesz się ustosunkować, choć argumentów pewnie braknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Super, trzeba było odejść od tego domu ze 200m.Nieważne.Nie będę kontynuował tu pisania bo jest bez sensu.Mam T10 35 i jak będę chciał będę ją miał na 2,4 ale nie chcę.Nie straciłem zasięgu jak dotąd i tyle.Ile mam mocy w nadajniku? Mało mnie to obchodzi.Działa to działa.JR ma więcej? Niech ma.Mam płakać? , nie będę.Ale też nie będę przekonywał nikogo że moc jest w tym wszystkim najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdążyłem się przyzwyczaić, do niektórych użytkowników tego forum..

Klepiesz jak potłuczony, a merytoryki zero.

Napisałeś, że zdania nie zmienisz, ze chcesz czarno na białym. Dałem ci czarno na białym. Będziesz na tyle honorowy, żeby zdanie zmienić i przyznać że nie miałeś racji?

Do dwóch pozostałych kwestii też możesz się ustosunkować, choć argumentów pewnie braknie...

Dalej proszę o informacje o tych 10mW zatwierdzonej przez producenta, (strona, albo PDF) i czym się róznią moduły w wersji EU i USA, może naklejką ? :D chyba jakiś inny symbol musi być, bo podczas dystrybucji mogło by dojsc do pomyłek.

 

 

, a nie tak jak kolega na lotnisku testowal DX7, był 500m od odbiornika, obrócił się, i juz zasięgu nie było.. a zapas zasiegu zawsze sie sprzyda, chociazby że moj ojciec lata szybowcami, czasami wysoko, więc duży zasięg jest potrzebny.

Przecież jak zrobisz obrót plecami do modelu to nawet z Futabą będziesz miał to utratę zasięgu.

A jednak, zasięg był, sam bylem zdziwiony, i do teraz jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Czy nie możesz napisać do producenta albo przedstawiciela Futaby? Może sam ruszysz coś w tym temacie a nie tylko : ja proszę a wy musicie dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebarc Paweł i Sławek mają rację wolisz ubijać pianę na forum niż poszukać w necie konkretnych informacji. A z krytyką trzeba umieć się pogodzić i lepiej już nic nie pisz skoro jesteś pewny swego i tylko Ty masz rację. Praktycznie to my wszyscy na forum uczymy się korzystania z częstotliwości 2,4 GHz. A jaki system jest najlepszy to dowiemy się za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebarc - moge ci teraz powiedziec co Spectrum odpowie - bo to oczywiste.

Przepisy sa oczywiste i Spektrum by mogl swoj wyrob oficjalnie sprzedac - musi miec certyfikat ze wyrob spelnia wymogi. Czy to tak trudno zrozumiec?

Czy kupisz w salonie samochod z kierownica po przwej stronie?

 

Jezli Spektrum odpowie cos innego, co nie jest zgodne z przepisami - moze sie zdarzyc ze sie z rynkiem pozegnaja. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, młodzież dzisiaj wszystko wie najlepiej i jak widać, lubi sporo pisać.

Szkoda tylko, że nie sięgnie po słownik bo ciężko się to czyta :(

Słownik?? w jaki sposób moje wypowiedzi są nieczytelne? a może popełniam błędy ortograficzne :roll: proszę nie oceniać człowieka po wieku, swoje lata praktyki w tej dziedzinie już mam (nie znaczy, że młody to głupi..), więc proszę nie wmawiać mi w pewnych przypadkach "kitu"... a tymi sprawami zajmuje się na codzień, i w dalszym ciągu zdobywam kolejne doświadczenia w tej dziedzinie.

 

Slawku myślę, że temat do zamknięcia. Sebastian więcej pokory - zaczales watek obok tematu bo ja pytalem o co innego, a zrobila sie niepotrzebnie dyskusja o wlasciwosciach 2,4 gHz.

Jeżeli mój pierwszy post nie dotyczy tematu mocy nadajnika, to ktoś tu nie potrafi czytać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słownik?? w jaki sposób moje wypowiedzi są nieczytelne?

Dla Ciebie na pewno są czytelne, dla innych może niekoniecznie. Skoro uważasz, że jeden ciąg znaków na kilka linijek jest czytelny to OK :D

proszę nie oceniać człowieka po wieku, swoje lata praktyki w tej dziedzinie już mam (nie znaczy, że młody to głupi..), więc proszę nie wmawiać mi w pewnych przypadkach "kitu"... a tymi sprawami zajmuje się na codzień, i w dalszym ciągu zdobywam kolejne doświadczenia w tej dziedzinie.

Wcale nie oceniałem, chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Slawku myślę, że temat do zamknięcia. Sebastian więcej pokory - zaczales watek obok tematu bo ja pytalem o co innego, a zrobila sie niepotrzebnie dyskusja o wlasciwosciach 2,4 gHz.

Więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.