Skocz do zawartości

Katana 50 silvestrini i klopooty z podwoziem


Marek_Spy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki model i są kłopoty z lądowaniem . Model sie niesie i jakiekolwiek podniesienie dzioba powoduje coś w rodzaju hariera i potem wali w glebę z wyskokości 0,5 m . Powoduje to notoryczne wywalanie mocowania podwozia . Podwozie jest aluminiowe . Pomyslałem ze gdyby zrobic podwozie z dobrą amortyzacja to pewnie by było wszystko OK . Model wazy ok 2,5 kg . Jakieś pomysły ? tylko sensowne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie latam silnikówkami, no oprócz małego F3P, ale słyszałem, że na Czechach i Słowacji czasem goście w dużych akrobatach miksują lotki z silnikiem, tak że w momencie zmniejszania obrotów obie lotki wychylają się w dół ileś tam stopni(powiedzmy wstępnie 25 stopni), oczywiście mikser na przełączniku, nie na stałe :) trochę to takie skradzione z szybowców, ale może działa :roll: zmniejsza prędkość lądowania i działa trochę jak hamulce. Ale podkreślam, tylko słyszałem, i to parę lat temu, może teraz to poszło w inną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.