Skocz do zawartości

BMW M3 GTR z Kolekcji Radio control


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

braciszek jakiś czas temu złożył sobie to BMW jednak parę części w nim padło/zgubił - aktualnie pojazd nie jeździ. I tu do Was koledzy pytanie jakie części do niego pasują- gdzie szukać.

Chciałbym mu zrobić niespodziankę pod choinkę bo biedak szuka już pół roku.

To czego szukam to:

-pasek napędowy - długi i krótki łączący osie

-metalowe pręty przenoszące na koła napęd - przód i tył

Czy jest jakiś standard odnośnie tego?

 

ps. na allegro już prawie nic nie ma, przeglądam je od 2 miesięcy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu co za lipa... Najdroższy... he he trafna uwaga...

ale modelarz jest z niego początkujący więc myślę, że po przez składanie tego modelu i te wszystkie gazetki wciągnęły go porządnie w temat i jakieś tam doświadczenie zdobył...

 

No nic będę dalej obserwował ALLEGRO dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski gdzieś widziałem.O reszcie możesz zapomnieć.Części do tego modelu szukaj w modele.sklep oraz w modelarnia.pl . Ostatnio udało mi się zdobyć kpl. zębatek 1 i 2 biegu dla klienta.Gdyby ktoś potrzebował to mam drugi komplet na zbyciu."Tanio Panie nie będzie bo to drogie rzeczy są " jak mawiał Ferdek Kiepski,a model też drogi ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

braciszek jakiś czas temu złożył sobie to BMW jednak parę części w nim padło/zgubił

To model ThunderTiger więc chyba ktoś handluje tą marką w Polsce? Dokładnie chyba ten model.

 

Spróbuj połapać się w jakich numerach były części które Ci brakują - a może Ci się to opłaci, paski chyba mam (o ile o te chodzi 3szt) i jakiś wałek przeniesienia napędu też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio control nie ma części do tego modelu. :crazy: .To istotnie Thunder Tiger konstrukcyjnie spokrewniony z tym do którego podał link Marcin(konkretnie TS-4n luxe jednak i taksą duże różnice szczególnie w przeniesieniu napędu i płycie),tyle że nie był dostępny w Polsce.Na stronach TT można znaleźć fotki tego modelu(podwozia) ale też nie jest to samo w 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wydawnictwo jeszcze posiada archiwalne numery bo sam niedawno zamówiłem do tego modelu ,ale nie wszystkie . I rzeczywiście modelesklep.pl posiada do niego częsci ,chociaż mało , ale paski i pół osie są dostępne . Na maile nie odpowiadają , bo pisałem trzy razy w sprawie kolanka wydechu do modelu TS-4N i nie dostałem żadnej odpowiedzi . Własnie to kolanko zamówiłem w wydawnictwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem z kad wziely sie opinie na temat roznicy modelu z gazetki i modelu TS4-N To jest dokladnie ten sam model wszystkie czesci z niego pasuja jedyne czego nie da sie normalnie kupic a trzeba zamawiac przez czechy (pelikan)(ale modelarnia zamawia od pelikana na zamowienie) to kosza sprzegla (2 biegi dwie zebatki na koszu) i dwu bieowej przekladni odbierajacej. Mam oba modele i z gazetki i ze sklepu modelarnia. No i aktualnie sprowadzany i sprzedawany model TS4N jest juz z pojemnikami na odbiornik i akumulaory do odbiornika ten z gazetki model to stary model ktory zostal wycofany ze wzgledu na brak pojemnikow i wcisniety nieznajacym sie ludziom za ogromna kwote (jak dobrze pamietam zlozenie go z gazetki posztowalo chyba cos okolo 3600pln (80 jeden gazetek po 45pln) a gotowy model w sklepie 780pln) Z czesciami do tego modelu nie ma w ogule problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.