Skocz do zawartości

FW-190


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mammuth nie przesadzaj ... na kadłubie dobrze wyszło :-) a stateczniki można ewentualnie lekko poprawić żelazkiem, to lepsze niż szlifowanie.

Patrząc jednak na efektownym kamuflaż mam tylko wątpliwość, czy z odległości 100 m będzie można rozpoznać dół od góry modelu?

 

Ciekaw jestem jak rozmieszczone jest wyposażenie, widać tylko miejsca na serwa a gdzie reszta?

- może fotki?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak rozmieszczone jest wyposażenie, widać tylko miejsca na serwa a gdzie reszta?

- może fotki?

ms

wstyd sie przyznać ale nie chciało mi się składać modelu i do tej pory leży na strychu bez elektroniki :P

 

a przy okazji... na co przykleić wręgę silnika ze sklejki 3mm :?: żywica 5min. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UHU-POR pozostaje elastyczny i moim zdaniem lepszy jest do depronu niż do EPP.

A CA robi sie kruche wraz z EPP które jest nim sklejone. Model klejony na UHU Por nie sypie się jak ten klejony na CA. Jeśli tylko mam wystarczająco czasu kleje na UHU :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji z tą "kruchością" .... miejsce łączenia na CA staje sie twarde i choć samo klejenie nie pęka to materiał tuż obok klejenia staje się bardziej wytężony.

 

Dla wręgi silnika jest to jednak bez znaczenia, zwłaszcza jak wprowadzisz w kadłub dodatkowe wzmocnienie z węgla.

Lubię kleić na CA bo model można zrobić w jeden wieczór :-)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.