Skocz do zawartości

li-pol dualsky - czt warto?


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

no niby tak.

miałem rc system 1700, ale po nieumiejętnym traktowaniu (1-szy li-pol) zabierał tylko 1400 mAh, a ostatnio zostawiłem cały sprzęt w garażu i zostały mi z niego tylko goldy... pakiet oddałem do p-tu utylizacji, bo spuchł tak, że wyglądał jak piłka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze spuchl to moze daloby sie go jeszcze uratowac...

 

ja ostatnio uratowalem starego e-model czy jakos tak ( sprzedawane w modele.sklep.pl )

 

2S 2200mah 10c (mało, ale do jakiegos trenerka sie nada)

 

lezal przez rok u kolegi rozladowany do 0.00 v na kazda cele

wiec kolega zapytal sie mnie czy chce

 

w domu tylko podbilem napiecie ladowarka accucell 6 do napiecie 6,5v w trybie ni-cd a potem poszlo juz na trybie li-pol... na 2200mah weszlo w niego 1850mah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Moje zdanie na temat Dualsky –szmelc , pakiety spuchły mi po 3 lotach, oczywiście reklamacja nie została załatwiona przez sklep, silniki i regulatory miałem kiedyś i miałem problem z nimi, załatwione 2 reklamacje(wymiana regulatora)za trzecim razem sprzedawca powiedział żebym kupił inny regulator. Przez firmę Dualsky jestem około tysiąc zł w plecy NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.