Skocz do zawartości

ABC-RC.pl - nowy sklep


Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moze taki wytniesz ?

Jak trochę praca się przewali, to można ciąć co kto chcę.

A i pomysłów jest cała masa - tylko ten czas (zawsze mało) (zastanawiam się czy sen jest potrzebny :D )

 

ja zapytam o odbiorniki Corony z syntezą na 35MHz, od 4 do 8 kanałów jest jakaś szansa na takowe

Żaden problem - tylko nie wiem czy będę brał się za aparatury 35MHz

Jeżeli będą chętni to mogę sprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba r. napisał/a:

ja zapytam o odbiorniki Corony z syntezą na 35MHz, od 4 do 8 kanałów jest jakaś szansa na takowe

 

 

Żaden problem - tylko nie wiem czy będę brał się za aparatury 35MHz

Jeżeli będą chętni to mogę sprowadzić.

jak ceny będą bardziej chińskie niż polskie to na pewno znajdą się chętni ... bo 20$ a 115zł to spora różnica. Mimo wszystko w niektórych kategoriach dalej króluje 35 MHz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 20$ a 115zł to spora różnica

Ale to jest prawie to samo 20$ w Chinach = 110zł w Polsce

 

Bo zobacz - kupuje 20szt po 20$ (gdzieś w chinach) i teraz liczymy

- 20szt razy 20$ = 400$

+ wysyłka (około 40$) = 440$ + 20$ (jak płacisz Paypalem) = 460$ razy 2,89 zł (cena dolara) = 1329zł

do tego 2,5% Cło + 22% VAT + koszty odprawy celnej = 1742zł

i teraz 1742zł / 20szt = 88zł /szt

doliczamy 20% marży = 105zł

 

a gdzie pieniądze na ew. uszkodzone lub wadliwe odbiorniki, na gwarancję (rękojmię) - chinczyk mi tego nie da. A nawet jak da to wysyłka będzie droższa niż odbiornik.

 

 

Ale jeżeli są chętni to mogę mieć odbiorniki Corona 35MHz

RP6DI - dual conversion - zasieg >1,5km - w cenie 95zł

RP8DI - dual conversion - zasieg >1,5km - w cenie 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy super modelik do testów.

Bardzo wytrzymały model do 3D.

Wzorowany na konstrukcji opisywanego przeze mnie YAK-54 http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=10772

 

Link do modelu

http://abc-rc.pl/p/43/704/testowy:_rainbow_epp_-towary_do_test%C3%B3w_-_za_grosz.html

 

 

http://abc-rc.pl/templates/images/thumb.php?file=templates/images/products/995/0636412f06aa6f29a5f9131023dc973b.jpg&x=700&y=600

 

Interesują mnie tylko poważne oferty. Ktoś kto jest w stanie to naprawdę sprawdzić i zrelacjonować. Proszę o linki do swoich relacji (ułatwia mi to wyszukiwanie zgłoszeń)

Dla ciekawej oferty dodam osprzęt do modelu. (całość bez aparatury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 20$ a 115zł to spora różnica

Ale to jest prawie to samo 20$ w Chinach = 110zł w Polsce

 

Bo zobacz - kupuje 20szt po 20$ (gdzieś w chinach) i teraz liczymy

- 20szt razy 20$ = 400$

+ wysyłka (około 40$) = 440$ + 20$ (jak płacisz Paypalem) = 460$ razy 2,89 zł (cena dolara) = 1329zł

do tego 2,5% Cło + 22% VAT + koszty odprawy celnej = 1742zł

i teraz 1742zł / 20szt = 88zł /szt

doliczamy 20% marży = 105zł

 

a gdzie pieniądze na ew. uszkodzone lub wadliwe odbiorniki, na gwarancję (rękojmię) - chinczyk mi tego nie da. A nawet jak da to wysyłka będzie droższa niż odbiornik.

 

 

Dodatkowym negatywnym czynnikiem którego nie można pominąć jest to że zakup 20szt odbiorników corona w chwili obecnej gdzie chłonność rynku na ten produkt ( z racji popularyzacji systemów 2,4ghz oraz rozpowszechnienia i ułatwienia zakupów w chinach ) jest raczej niewielka to można nazwać tą "inwestycję" długoterminową a przy obecnej zmienności kursu walut i tendencji do promocji i wyprzedaży może się okazać że trzeba będzie dokładać do interesu. Tak więc zanim pomyślimy że sklepy w Polsce na nas żerują weźmy te czynniki pod uwagę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1).Dlaczego jest oplata za Paypala?

Ja place po swiecie iekszosc Paypalem i oplaty brak :shock:

oplate byla tylko przy przesylaniu pieniedzy na maila z Paypala?

 

A co do marzy to jest 30% a nie 20%

zawsze marze sie obliczalo wg cen nabycia i sprzedazy :mrgreen:

88zl +30,7%marzy = 115

i Tak powinienes podac i EWENTUALNIE jedna trzecia marzy jest liczona na straty handlowe , a przeciez nie zamierzasz sprzedawac np.serw z ktorych powroci 1/3 jako reklamacja

z drugiej strony co kogo obchodzi ile masz marzy a miej i sto byle cena koncowa byla zadowalajaca

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest oplata za Paypala?

Ja place po swiecie iekszosc Paypalem i oplaty brak

Nie ma opłaty jak kupujesz jako detalista, ale napisz do tych firm że chcesz kupić na firmę (tak by wystawili fakturę ) i kupić więcej. Paypal to nie jest darmowa firma tylko ciągną prowizję od sprzedającego i ten nie chcę przy dużych zakupach zapłaty przez Paypal. A zapłata na konto zagraniczne (TT) jest możliwa (i tak też płacę ) ale sprawdź ile polskie banki pobierają z przelewu np za 500$ do chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.