Skocz do zawartości

ABC-RC.pl - nowy sklep


Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zastąpiono jedynie wał - prądnicą, kablami i silnikiem elektrycznym.

Cały czas o tym piszemy z Mirkiem! Napęd elektryczny! Zaś to, o czym piszesz wcześniej, wynika jedynie z trudności z magazynowaniem i przesyłem energii elektrycznej, podobnie zresztą, jak w naszych modelach. Ale jeszcze trochę... :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pomyslu Mirku, bedziemy kibicowac. Na uwage zasluguja miedzy innymi tanie serwa oraz wysylka pocztą za 6zl. Sklepik sie rozkreci z pewnoscia wiec nie ma sie co zalamywac, dopiero przed sezonem zaczna sie zakupy.

 

 

Hmm, moj ostatni post zostal usuniety, chyba nie napisalem tam gdzie mialem, powtorze wiec tu pytanie:

Z jakiego materialu zbudowany jest model Quick-V? Nigdzie nie umiem znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloud Fly, czy można się dowiedzieć coś więcej o tym modelu ?

Wielu się pyta o ten model -jest to dokładnie ten samo model co na HobbyKing http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8359

 

Na razie będzie w wersji bez osprzętu - na wiosnę również RTF.

Miał być przed świetami - ale jak to chinczycy wszystko przeciągają

A kiedy będzie - myślę że w połowie stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi popracować nad tym sklepem! Jak tak dalej pójdzie to nie będzie nic robił tylko odpowiadał każdemu po kolei :Pbarton3 - bądź łaskaw przeczytać to co już napisano na temat tego o co pytasz chyba że wymagasz indywidualnego podejścia i odpowiedzi skierowanej tylko i wyłączne do Ciebie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem czy jest sens zakładać temat w "opinie o sklepach" ale jako jeden z pierwszych klientów chciałbym podzielić się doświadczeniami.

 

Sklep postanowiłem odwiedzić osobiście bo byłem w okolicy, GPS bez problemu prowadzi pod sam sklep a dojazd do niego nie stwarza problemu. Widać ze sklep zaczyna się rozwijać ale asortymentu jest już nawet sporo a do tego w bardzooo atrakcyjnych cenach, obsługa miła i nastawiona przyjaźnie do klienta. Jednym słowem na pewno będę częściej odwiedzał sklep i życzę dynamicznego rozwoju !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://abc-rc.pl/p/44/701/111v_2200mah_20c_%2840c%29_-_ge_power_-_li-pol-akumulatory_i_pakiety-zasilanie_.html :shock: Taka cena.. juz wiem gdzie będe kupował wszystkie produkt :wink: A kiedy będa pakiety Lipole 2s pojemność około 1500mAh ?? Bo taki potrzebuje a z tego co widze to cena będzie niesamowicie zachęcająca :lol: :faja:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja dostałem do Mirka styrodur cięty na 1mm. Płyty pocięte idealnie, bardzo dobra powierzchnia, myślę, że EPP także da się tak pociąć.

w EPP masz 'bąbelki' jak w styropianie. może być tak, że przy grubosci 1,5 mm, będzie widać przekroje pojedynczych bąbelków oraz puste przestrzenie miedzy nimi. tego własnie Arek chce uniknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps a jakieś tanie regulator np taki: http://www.rc-modele.pl/p...1dbe43ec6c04ce6 ?? Będą w ofercie

Nie wiem o jakie pytasz (link wskazuje na logowanie) ale tu masz (myślę że dobra cena) http://abc-rc.pl/c/6/regulatory-wyposa%C5%BCenie_rc.html

 

w EPP masz 'bąbelki' jak w styropianie. może być tak, że przy grubosci 1,5 mm, będzie widać przekroje pojedynczych bąbelków oraz puste przestrzenie miedzy nimi

Masz rację. Tego uniknąć się nie da - taka jest struktura EPP. Trochę lepiej to wygląda przy EPP o dużej gęstości (ale ono jest ciężkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.