Krzysztof-G2 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Witam! Wiecie coś na temat tych tarcz tnących? Jak szybko się zużywają?
Janosik72 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 wyglada na taka jaka jest w kompletach z akcesoriami do dremelkow okolo 120czesci za 2,99 funty w LIDLu a Lidl sprzedaje w calej Europie ten sam towar w tym samym czasie w Baaaardzo podobnych cenach Ps patrzac na pozostale aukcje tego sprzedajacego jestem niemal pewny ze to ten komplet tylko rozlozony na poszczegolne czesci by sprzedac z 1000% marzy a jesli chodzi o tarcze balse tnie rewelacyjnie te inne "koncowki tez calkiem niezle Ja moj komplet kupilem kilka miesiecy temu ale w zeszlym tygodniu widzialem w lidlu a dzis byl dremelek z akumulatorkiem 1000mah i koncowkami za 15,99F Dla mnie ta tarcza za te kase to stanowczo za duzo o jakies 8,5zlotego a jeszcze 7 zeta za przesylke :shock:
Krzysztof-G2 Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 A gdzie mógłbym to kupić taniej?
Lech Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 W castoramie mają te tarczki , tylko nie wiem po ile.
Krzysztof-G2 Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 Planuje dzięki takiej tarczy zrobić "wyrzynarkę" .Tylko nie wiem czy nie była by za słaba.
Lech Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Te tarczki są kruche . A co za tym idzie niebezpieczne :!:
Krzysztof-G2 Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 To one nie są metalowe? :shock: A są takie tylko że metalowe/stalowe?
Janosik72 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Ona jest metalowa ale ich srednica raczej uniemozliwi Ci budowe takiej krajzygi bo to ma 22 mm srednicy
Lech Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Nie popatrzyłem na link , i piszę bzdety. Sory. :oops:
Krzysztof-G2 Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 To w takim razie można by zrobić samemu tego typu piłę, szukałem na forum ale nic ciekawego nie znalazłem :shock:
Janosik72 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 ja kupilem frez pilkowy srednica 3 cale chce to zalozyc do silnika wymontowanego z wkretarki Jako piasty mocujacej uzyje Piasty do smigla W sumie to zestaw mam zlozony tylko obudowe zrobic a na to nie mam czasu
Malker Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Kiedyś miałem wraz z miniszlifierką al'a Dremel takie tarczki brązowe. Przy cięciu 2mm sklejki wystrzeliwały z dużą prędkością. Po prostu pękały na pół. Jeden odłamek wbił się prawie cały w piankę montażową na ścianie. Lepiej takich nie kupujcie ! Przestrzegam !
Janosik72 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Ty Malker Lecha nasladujesz ze piszesz od rzeczy :?
Krzysztof-G2 Posted December 16, 2009 Author Posted December 16, 2009 Ale jak to będzie wyglądać przecież to nie będzie piła?
Malker Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Ty Malker Lecha nasladujesz ze piszesz od rzeczy :?Stwierdzam fakty. Może mi się takie trafiły. A że temat o tarczy do dremelka to przestrzegam przed tymi "felernymi".
Janosik72 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Malker, Ty zobacz do pierwszego postu o co chodzi dokladnie Krzysztof-G2, a co to jest http://www.awar.pl/index.php/pMenuId/6/pCatId/136/pCmd/1
Adam P. Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Malker, po pierwsze w temacie chodzi o inne tarcze, po drugie tarcze o których piszesz to tarcze do cięcia metalu a nie drewna.
sly1954 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Można ,Ja zrobiłem taki wynalazek.Balsy12 nie przecina Pozdrawiam
diem Posted December 17, 2009 Posted December 17, 2009 Kupilem niedawno taka tarcze, wyglada solidnie, pisalo ze do ciecia laminatu. No to sie po 5cm zdziwilem bo juz nie bylo ząbków. Bardzo szybko 15zl ulotnilem. Do balsy okej, do cienkiej sklejki moze tez - nie zdazylem przetestowac
krankor Posted December 17, 2009 Posted December 17, 2009 ja kupilem frez pilkowy srednica 3 cale chce to zalozyc do silnika wymontowanego z wkretarki Jako piasty mocujacej uzyje Piasty do smigla W sumie to zestaw mam zlozony tylko obudowe zrobic a na to nie mam czasu Nie uważasz że jak na minikreizegę to bedą za małe obroty ?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.