Skocz do zawartości

Tarcza do dremelka


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada na taka jaka jest w kompletach z akcesoriami do dremelkow okolo 120czesci za 2,99 funty w LIDLu a Lidl sprzedaje w calej Europie ten sam towar w tym samym czasie w Baaaardzo podobnych cenach :lol:

Ps patrzac na pozostale aukcje tego sprzedajacego jestem niemal pewny ze to ten komplet tylko rozlozony na poszczegolne czesci by sprzedac z 1000% marzy

a jesli chodzi o tarcze balse tnie rewelacyjnie te inne "koncowki tez calkiem niezle

Ja moj komplet kupilem kilka miesiecy temu ale w zeszlym tygodniu widzialem w lidlu a dzis byl dremelek z akumulatorkiem 1000mah i koncowkami za 15,99F

 

Dla mnie ta tarcza za te kase to stanowczo za duzo o jakies 8,5zlotego a jeszcze 7 zeta za przesylke :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem wraz z miniszlifierką al'a Dremel takie tarczki brązowe. Przy cięciu 2mm sklejki wystrzeliwały z dużą prędkością. Po prostu pękały na pół. Jeden odłamek wbił się prawie cały w piankę montażową na ścianie.

Lepiej takich nie kupujcie ! Przestrzegam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem frez pilkowy srednica 3 cale chce to zalozyc do silnika wymontowanego z wkretarki Jako piasty mocujacej uzyje Piasty do smigla

W sumie to zestaw mam zlozony tylko obudowe zrobic a na to nie mam czasu

Nie uważasz że jak na minikreizegę to bedą za małe obroty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.