Skocz do zawartości

Pokrowce na skrzydla do modelu


MironRC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę i się przyglądam na model :crazy: Przypomniały mi się czasy kiedy to jeszcze niedawno "targałem" skrzydła,kadłuby, itp na lotnisko. Pomyślałem ze warto by stworzyć jakieś pokrowce, które z jednej strony chronią skrzydła, stateczniki przed zniszczeniem a z drugiej ułatwiają ich transport. Macie może juz jakieś patenty, jak to zrobić, z jakiego materiału itd? Może uda się zrobić uniwersalny POKROWIEC Rc :idea: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mata zagrzejnikowa:

http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=mata+zagrzejnikowa

Bardzo dobrze skleja się to taśmą samoprzylepną, a jeżeli masz pod ręką dziewoję z maszyną do szycia, to również znakomicie się szyje, pod warunkiem obłożenia zszywanych fragmentów tasiemką z materiału.

Jednocześnie świetnie chroni przed słońcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spory kawał folii bąbelkowej(ok 2x1m)i jest to dość uniwersalne rozwiązanie.Jeśli mam np dwa skrzydła i kadłub to owijam raz jedno skrzydło potem dokładam do niego drugie na końcu kadłub i powstaje z tego coś w rodzaju rolady którą można bez problemu i w miarę bezpiecznie transportować.Na lotnisku owa folia też często się przydaje jako podkładka pod skrzynki,narzędzia no i przede wszystkim pod :ass: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bąbelki zgrzewam zwykłym żelazkiem .Folia do folii, warstwa papieru silikonowanego (od wszystkich samoklejących się folii,naklejek itp) błyszczącym do folii,trochę ćwiczeń i jest. Trafiam czasem bąbelkową pokrytą pianką 2 mm -no to juz jest lukSIus !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.