Skocz do zawartości

H-Shifter


Gość Kuba.K

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ta kierownica to Logitech G25, kąt obrotu wynosi 900 st. . Jest to obecnie najlepsza kierownica na rynku.

Jako że handluję takim sprzętem sprostowanie - na zdjęciu jest faktycznie G25, ale weszła już nowsza, to jest G27 ;) Cena G27 to aktualnie około 1350 zł w hurcie.

 

Swoją drogą - jeździłem u kolegi na G25. Coś pieknego. Samochód z napędem na tył, gaz, redukcja z 4 do 2, strzał ze sprzęgła i kręcenie bączków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki, co wam z tym panem? Paweł i już :)

 

Jeździłem w grze... nie wiem jakiej. Nie pamiętam, siedziałem u kumpla i tłukliśmy na PS3 jakieś cuda. Fajnie działa feedback w połączeniu z obrotem o 900 stopni - w poślizgu kierownica sama się obraca, tak jak w prawdziwym samochodzie.

 

Nowa G25 kosztowała koło tysiąca jak została wprowadzona do oferty Logitecha, ale znając tę firmę to G27 jest nie wiem, z napędem jądrowym albo w ogóle nie mam pojęcia co tam wsadzili, a mają goście łeb do kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.