Skocz do zawartości

H-Shifter


Gość Kuba.K

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam pokazać (a co mi tam :P) moja własnej roboty skrzynie biegów...

Jako że uwielbiam gry wyścigowe znalazłem super gre Live For Speed. Gra jest strasznie realistyczna (kto gral to wie) wiec postanowielm kupic kierownice wybór padł na

Saitek r660 GT Fotki :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to skrzynia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niedługo bd filmik tylko musze wrzucic na YT :)

Pzdr. Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zasada jest bardzo prosta... elektronika jest od najatnszego pada. w miejsce przyciskow sa przylutowane kableki ktore sa podlaczone pod przycisk krancowe.. i poprostu pret od galki wciska przycis.. sprezynki go blokuja i jest wrzucony bieg :) zaraz bedzie filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robraf, Niewiem to jakies takie juz z YT... znalazłem tytuł; Wrong Cross feat. Altarego

Eryk, hmm ... rysunek to nie zabardzo wpisałemw google h-shifter poczytalem.. i pozniej to juz spontan 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO fajnie że mi o tym przypomniałes... jutro sobie to zrobie :) Ale bedzie jazda :twisted: Dam filmik.

Zrobiłem juz przesłone do kamerki.. jutro lece do sklepu elektrycznego kupie 3 diody ( ja mam ale sa porysowane... ale od biedy to będą) A stelaż to pikuś :) Już nie moge się doczekać.. :)

I FREETRACK zrobiony... gra się jedwabiście :D Niedługo wrzuce jakieś fotki... a poźniej filmik :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta kierownica to Logitech G25, kąt obrotu wynosi 900 st. . Jest to obecnie najlepsza kierownica na rynku. Na allegro chodzą po około 800zł. Jak fundusze pozwolą to zamierzam kupić DFPGT . Kierownica także ma 900st obrotu, FFB (jak i moja obecna) . Jest to oficjalna kierownica gry Gran Turismo ;). Chyba jasne wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.