Skocz do zawartości

Wybór akrobata


uve

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam . Model rewelacja . Waga do lotu tylko 1750 gram , gdzie

silnik waży 280 gram

pakiet 6 S 400 gram

regiel 60 gram

serwa 120 gram

odbiornik 30 gram

RAZEM daje 890 gram

Czyli na sam model zostaje 860 gram , przy rozpiętości 147 cm . Prawdziwa rewelacja , mistrzostwo świata . Tylko brać Panowie . Sami nigdy nie zrobicie tak lekkiego modelu .

 

Oczywiście to wszystko sarkazm z mojej strony . Może by ktoś zważył ten model w sklepie i dopiero potem podawał tak entuzjastyczne oceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dane odnośnie wagi modelu seryjnego 1927 gram z pakietem 5S 3000 , jak znajdziecie inne dane to podawajcie .

 

Ale tak jak pisałem wcześniej . Niech ktoś zważy w sklepie pusty model i będzie wszystko wiadomo .

 

Na stronie sklepu Nastic pojawiła się informacja , że komplet elementów modelu waży tylko 890 gram :shock: . Czyli jednak rewelacja . Chylę czoła przed wykonawcami tego modelu . Myślę , że nawet w 1500 gramach można się zmieścić do lotu . :jupi: :jupi: :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

 

Mam możliwość zakupu Extry 260 Precision Aerobatics oraz Extreme Flight Edge 540T

 

Który byście polecili wybrać ?

 

Pozdr.

Zależy co chcesz nim robić i jakie masz RC.

 

Edge 540T : wymaga pakietów 4s, serw mg i na wysokość hs85bb żeby wycisnąć z niego to co na filmach i tutaj niema zlituj się. Model szybki i agresywny. Daje spore możliwości pilotowi ale wymaga dobrego RC i umiejętności. Dla mnie wysoka cena i bezkompromisowy model. Nieco większy od konkurenta.

 

Extra 260 od PA : również nie ogranicza pilota, lata wolniej od edge i troszkę "spokojniej". Wystarczą pakiety 3s i serwa BB ( oszczędność ). Idealny kompromis i do tego atrakcyjna cena.

 

Miałem ten sam dylemat ale ostateczne postanowiłem poczekać na extrę 260 z PA... ( będą pod koniec m-c, wyposażenie już idzie :)). :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.