Skocz do zawartości

Może spotkanie na latanie dla Forumowiczów ???


10000Hz

Czy chciałbyś się zjawić na takim spotkaniu ??  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś się zjawić na takim spotkaniu ??

    • Nie (nie przyjadę żeby nie wiem co )
      1
    • Tak (jeżeli będe miał możliwosc to przyjadę)
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak w temacie : (choć czy temat nie był już przerabiany wielokrotnie ..... mimo opcji szukaj...nie wiem do końca)

 

Proponuje zorganizować spotkanie dla wszystkich chętnych forumowiczów , termin powiedzmy ... marzec/kwiecień (gdy trawa będzie zielona umownie) celem poznania , oraz wspólnego latania (sprawa wręcz trywialnie oczywista..) /wymiany poglądów (równie ważne ) , a co najważniejsze poznania osób "face to face " z którymi się dyskutuje na łamach forum.Wiem iż niektóre osoby się znają "osobiście" (sam znam kilka) jednak "globalne" spotkanie mogło by być uważam całkiem ciekawe.

 

Sam choć krótko jednak intensywnie (wieeeele czasu poświęcając na przeczytanie choć części z przepastnych zasobów forum ) mam wstępnie wyrobione zdanie o części użytkowników (zarówno te dobre - które są przeważające jak i te mieszane..) w związku z takimi spostrzeżeniami postanowiłem napisać ten wątek...

 

Mogę pomóc/poprowadzić organizacje takowego spotkania tzn.posiadam duże doświadczenie w zakresie organizacji eventów itp...uważam to za zaletę mimo iż Nasze spotkanie nie miało by charakteru komercyjnego jednak wiedza jaka posiadam "przydaje się" od strony technicznej nawet dla małego (ilość uczestników jak niestety zakładam ... oby mylnie :D ) spotkania.

 

Posiadam duuuże auto dostawcze (6,5m od zderzaka do zderzaka-z windą ) co niewątpliwie mogło by pomóc w logistyce całości , włącznie z przewiezieniem modeli (powiedzmy za cenę paliwa) dla osób które takowej możliwości nie posiadają.

 

Równocześnie mogę się podjąć wykonania (nieodpłatnie naturalnie) tablicy częstotliwości zajmowanych (nic skomplikowanego , po prostu podkład z "czegokolwiek rozsądnego" plus wywieszka jaka jest na wielu lotniskach z "zajętymi" kanałami wykonana z PCW oraz cyfr z folii wyciętej na ploterze naklejonej właśnie na PCW )

 

Jeżeli chodzi o miejsce to należało by wybrać takie które będzie w okolicy "większości chętnych" (logika w najczystszej postaci na to wskazuje).

 

Czekam na ew. chętnych , wszelkie informacje oraz sugestie (nie wnoszące nic nowego a będące tylko zbędnymi dywagacjami proszę zachować dla siebie ) ,pozostałe propozycje lub zgłoszenia dotyczące "zlotu" proszę na PW. W tym temacie proszę TYLKO o KONSTRUKTYWNE KOMENTARZE (napisałem to mam nadzieje w miarę wyraźnie więc wszelakie inne zostaną zgłoszone do "zielonych" z wnioskiem o "nagrodę") , zależy mi na tym aby temat nie zszedł na zły tor przez gadanie "o niczym".

 

Pierwsza lista "chętnych" (po potwierdzeniu na PW ) będzie dopisywana w tym wątku jako edit//

 

Mam świadomość (niestety) iż GŁÓWNIE powodzenie całości , (przybycie zdeklarowanych ) będzie zależna właśnie od lokalizacji jednakże bez listy "pierwszej" (z przemyślanymi decyzjami od ew. uczestników) nie powstanie możliwość wyboru tejże lokalizacji...

 

W miesiącu lutym (o ile temat ruszy) spróbujemy (wspólnie) wypracować lokalizację...

 

 

Tyle z mojej strony na początek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był przerabiany :wink:

 

Dobrze wiedzieć że mamy kolegę z takim zapałem i zapleczem do organizacji pikniku jednak wymaga to troche głębszego przygotowania zakładając piknik sygnowany jako "zlot forumowy".

 

Podam prosty przykład - ilość zarejestrowanych uczestników - 1% - 46,3, teraz przemnóż to przez 2 i wyjdzie ci przybliżona minimalna ilość "gości"

 

Administracja pracuje nad tym od dłuższego czasu, dajcie nam prosze jeszcze troche czasu, zaplanowanie pikniku na kilkaset osób to nie jest wypad na lotnisko rano na lokalny piknik. Nawet bez najmniejszego rozglosu, bez reklamy poza forum bedzie tłoczno.

 

Co z lataniem :?: Mają latać wszyscy - Niewykonalne :?: Wybierać - Niesprawiedliwe :?: Losować - bezsensu :?: Żar edycja 2009 z facetem na środku pasa "teraz ja ku#$%^ będę latał"*, latanie nad publiką itd. Trzeba sie przygotować że to jest raczej spotkanie towarzyskie a nie tak bardzo latające.

 

* nie pamietam jak dokładnie się ten pan zachował ale brzmiało to mniej więcej tak

 

Według naszych wstępnych kryteriów i obserwacji powinni latać ci którzy mają do pokazania "show" a nie "pierdoloty" albo młodzież z potworkami, oblatywanie modeli itd. A w koło show toczy się życie, rozmowy,po "show" jest wieczorny grill itd.

 

I to prezentuje nam piknik Żar [czasami lepiej, czasami gorzej ale to my modelarze go przecież tworzymy], nieoficjalnie także nasz forumowy zlot do czasu stworzenia własnej imprezy.

 

Wystarczy pomyśleć o bazie noclegowej dla tych osób i można już "ugryźć beton" ... Nie każdy ma ochotę na namiot a i są tacy co bez wieczornego prysznica nie przeżyją następnego dnia...

 

Jeżeli tak bardzo potrzebujesz integracji, chcesz zorganizować w swojej okolicy taki "mini zlot" to zacznij od tego, pewien jestem że sporo kolegów odwiedzi cię o ile lotnisko, czas oraz pogoda będą odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja musi być taka, aby były noclegi w różnych cenach, po namiot włącznie.

A odnośnie latania. Hmm Ja widze mozliwosc dopuszczenia tych modeli najciekawszych, ktorych budowa była opisywana na forum. Ew pokazy w okreslonych godzinach, a potem zabijajcie sie depronoloty.

 

baxter

Edit

Albo spotkanie w miejscu gdzie latać sie nie da. Ale to raczej bzdura.

Najlepsza skromna agroturystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum przerabialismy cala logistyke zlotow na kilkaset osob,

Na tej stronie www.wedlinydomowe.pl jest link do Zagrody Napoleonskiej, mielismy juz cztery zloty i wszystkie udane . Miejsce ,srodek Polski , duza liczba noclegow, zroznicowane ceny , duzo miejsca byloby do latania kilkadziesiat hektarow .Anetka prowadzi stadnine koni i gospodarstwo agroturystyczne, nie ma problemow postawic przyczepe ,namiot , zaplecze socjaln-higieniczne jest po prostu ful wypas przy rozsadnych cenach, niestety jest jeden minus

rezerwacji trzeba dokonywac kilka miesiecy wczesniej

Bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ma być zlot latających spodków

Czemu nie ?? Jeżeli były by ciekawe....

 

dewagacje.

poprawione ;)

 

 

Cekaw jetmm tyklo jak byscje regowali gdyby błenduf było wiecej niz 2 szt na tak dłógi tekst pisany o 3nad ranem.... (pisownia celowa)

 

Proszę o usunięcie tego postu wraz z postami nie na temat w tym temacie.

 

niech sam poczuje jak smakuje pręgierz :mrgreen: .

Poczułem , nie smakuje , ale jest skuteczny... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po reakcji wywołałeś wilka z lasu ,a tak dobrze się cichutko siedziało przy kominku.

Przyjdzie lato i znowu , o tera to już za późno , trzeba było dać pomysł wcześniej.

 

Nie wyrokuje źle tematowi ,ale póki Qpa studiów nie skończy to czarno to widzę , bo niby jak ma to przeskoczyć.

Może pospolite ruszenie by to zmieniło, ale kto ?

Skoro na dzień dobry kilka hektarów to za mało. :crazy:

 

10KHz

Brawo za odwagę!

Nie oglądaj się na innych i rób co uważasz.

Bo w najlepszy wypadku będą 2 zloty forumowe.

A w najgorszym Twój jedyny, kiedykolwiek zorganizowany. :wink:

ic nie poradzisz na to , że do roboty zazwyczaj 3 ludzi, a do kiełbaski 150 . :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym się spotkał na małe latanko po prostu (czyli 10-20 osóB).

tu każdy polata, z każdym się porozmawia, dowie czegoś ciekawego.

 

a taki zlot na tyle osób? to można i w knajpie zrobić. skończy się chlańskiem i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.