Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy któryś z kolegów z Krakowa pomógłby dotrzeć i wyregulować silnik ASP 8,5cm zamontowany już w modelu? Podjadę w dowolne miejsce w Krakowie, mam swoją grzałkę, paliwo mam zamiar kupić tylko nie wiem jakie będzie odpowiednie, nie posiadam jeszcze rozrusznika ale może obejdzie się bez niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy któryś z kolegów z Krakowa pomógłby dotrzeć i wyregulować silnik ASP 8,5cm zamontowany już w modelu? Podjadę w dowolne miejsce w Krakowie, mam swoją grzałkę, paliwo mam zamiar kupić tylko nie wiem jakie będzie odpowiednie, nie posiadam jeszcze rozrusznika ale może obejdzie się bez niego?

 

Możesz ,Będę od wtorku w sklepie na Balickiej non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam tam dosyć często ;) Spotykam się z kilkoma modelarzami, ta spalinka to chyba jednego z nich. Duża, czerwona, własnego projektu ;) Zawsze lata ją tak wysoko, że na pewno widać ją z okolicy. Całkiem fajne miejsce do latania, jest pełno łąk i obszarów dalekich od zabudowań. Kiedyś, zaczynając modelarstwo byłem tam oblatać pierwszą maszynę i ich właśnie spotkałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

30 września b.r odbędzie się III Bitwa o Wawel ESA. W tym roku przypadło nam zorganizowanie Mistrzostw Polski, tak więc będzie się działo... B) Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału, jak i jako publiczność.

Zapisy oraz więcej informacji na stronie: www.esa-krakow.pl

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - zawody ESA o Mistrozstwo Polski zbliżają się wielkimi krokami.

Zapraszam do odwiedzenia stadionu WKS Wawel i dopingowanie Eskadry Kraków :-)

 

Analogicznie jak w ubiegłym roku będzie wydzielone miejsce na wystawę statyczną.

Zapraszam każdego modelarza chcącego zaprezentować swój model.

 

Zawody ESA to nie tylko zmaganie o tasiemkę ale małe święto modelarstwa do uczestnictwa w którym zapraszam wszystkich modelarzy.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję :)

 

Zdjęcie ze sklepu?

Widziałem model jeszcze wczoraj w sklepie i miałem nadzieję zobaczyć go w powietrzu. Szkoda, że nie dałeś znać sms-em.

Pisałeś o lataniu na Czyżynach ale nie wiedziałem czy się wybierzesz bo mocno wiało.

Moja Cessna tez gotowa do lotu ale zamiast jechać po południu na lotnisko, sklejałem bibułę na tasiemki :D

 

Na szczęście w niedzielny poranek był mały trening ESA przed zbliżającymi się zawodami i troszkę polatałem.

Ulotniłem też nową wersję Me-110 z zestawu "Na polskim niebie"

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.