Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, szprycha napisał:

Zapraszamy do nas

 

 

Czyli gdzie? Brzegi? Mam najbliżej więc chętnie jeżeli nic losowego nie wyskoczy.

 

PS. Ciężko Ci  będzie w Krakowie zrobić wspólne spotkanie w jednym miejscu. Taki urok naszego miasta. Zaletą Czyżyn jest to, że można dojechać i komunikacją miejską i samochodem a niektórzy mogą też pieszo. Ja mam wszędzie daleko, więc bez różnicy dlatego najczęściej jestem w... Kętach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżyny to miejsce uświęcone tradycją ale jak napisał Piotr, każdy świętuje "NR" tam gdzie ma bliżej.

Zatem nie o zgrabność formuły zaproszenia chodzi ale o zwykłą wygodę 😁

Ja na Brzegi mam 40 minut jazdy samochodem a trzeba jeszcze tą zdolność jazdy w nowy rok mieć gdy wszystko zależy od tego, jak się Nowy Rok wcześniej przywita 😉

Zatem nie ma co się zarzekać że ktoś będzie czy nie będzie i gdzie , tylko trzeba na koniec roku jakiś model przygotować, naładować pakiet a potem wstać świtem koło 11,40 i zameldować się w południe na lotnisku z ostatnią nie wystrzeloną rakietą i odgazowaną nie dopitą wcześniej ...butelką Picolo 😂

 

ms

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś słońce i całkiem przyjemny wiosenny dzień, przy takiej pogodzie noworoczne spotkanie miałoby sens i pozwoliłoby na spotkanie wielu modelarzy i pierwsze loty w sezonie 2024. Niestety wczoraj lało i sypało na przemian mokrym śniegiem 😥 a rozpoczęcie nowego sezonu, odsunęło się na bliżej nie określony czas.

 

Mnie pozostaje dzika satysfakcja z wykorzystania ostatnich godzin dobrej pogody roku 2023 i zakończenie projektu szczęśliwym ulotnieniem modelu w sylwestrowe popołudnie 😀

Wszystkim modelarzom z okolic Krakowa, życzę w Nowym Roku udanego modelarsko-lotniczego sezonu, zakończenia starych projektu i rozpoczęcia nowych, tyle samo udanych startów co lądowań oraz wielu modelarskich przygód ... które w tym wątku zostaną udokumentowane 👍

ms

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.