Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś lata ???

Nic w naszym wątku o całorocznym lataniu nie przybywa a przecież śniegu w okolicy sporo i można z nartami albo na brzuszku jak kombaty ESA :-)

Łapki troche marzną ale esiaki w niedzielę zaliczyły na śmietniku pierwszy trening przed zbliżającym się sezonem zawodów. Były trzy walki i każdy z trzech zawodników coś przyciął ale forma chyba spadła bo zaliczyliśmy tylko po dwa cięcia czyli kwalifikacji do finału by raczej nie było :-(

Na przełomie roku oblatałem też nowego spalinowego kombata do walk ACES ... szybki i wściekły był :P

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z wiosną rusza sezon zawodów aircombat i nadszedł czas na treningowe walki.

Sympatyków powietrznej rywalizacji, zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

5.jpg

4.jpg

 

Cięcie taśmy przeciwnika wymaga trochę wprawy ale każdy kto już lata może zbudować własny model ESA i spróbować swoich sił w walce powietrznej - każdy może dołączyć do Eskadry Kraków

3.jpg

Modelarze którzy lubią warkot silników spalinowych oraz większe i szybsze modele myśliwców mogą przyłączyć się do Eskadry Kraków i wspólnie trenować walkę powietrzną w kategorii ACES 

zapraszamy  :)

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

czy któryś z kolegów z forum lata na Łąkach Nowohuckich? Dziś widziałem chyba latające skrzydło (ciężko stwierdzić z takiej odległości) na tej części od ulicy Longinusa Podbipięty. Ja dojeżdżam z drugiej strony, od al. Jana Pawła i wchodzę na łąki za NCKiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

żeby nie było że się nic nie dzieje.

Dwa obloty w dniu dzisiejszym.DH Mosquito i RWD 9.Drugi z problemami ale udany.

Mam nadzieję że Mirek wstawi też zdjęcia z wizyty na naszym lotnisku.

https://www.youtube.com/watch?v=olFDUwfBY3E

https://www.youtube.com/watch?v=cecg1Q1LZyA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie, pięknie przygotowane lotnisko i piękne modele można tam zobaczyć.

Skala niektórych mnie zaskoczyła :-)

3.jpg

 

...... tak dla porównania z filmem z oblotu RWD-9 można sobie wyobrazić wielkość tego oraz innych modeli :-)

 

2.jpg

 

1.jpg

 

Lotnisko jest perfekcyjnie przygotowane, gratuluje efektu oraz zaangażowania w jego budowę i utrzymanie.

Teren rozległy, bez drzew w okolicy, widoczność doskonała i lata się wspaniale. Pas jest długi,  bardzo szeroki i właściwie można się oddać całkowicie lataniu bez myślenia że ktoś lub coś może tą przyjemność zakłócić.  Aż chce się wyciągnąć z hangaru nieco przykurzone większe modele :-)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.