Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 14 minut. Fajne niebo nad Czyżynami. I muzyka też. :D

I tak lubię takie filmy oglądać, chociaż nie zawsze całe.

Dla tego od razu uprzedzałem :devil:

Kamerka niezbyt profesjonalna, ale oryginał wygląda jeszcze całkiem całkiem. Po wrzuceniu na youtube już traci się sporo na jakości. Po obróbce i wycięciu klatek w programie VirtualDub film o połowę krótszy zamiast jak oryginał 1.2 Gb waży 10 Gb :P, po kompresji rozmiar jest do przyjęcia, ale jakość w połączeniu z youtube już nie. Dla tego póki co nic z tym nie robię, a film głównie dla zainteresowanych tematem, jeśli chcą siebie zobaczyć w internecie :jupi: :faja:

 

P.S. A jeśli chodzi o niebo to mam pewien pomysł. Kamerkę chcę zamocować na serwie i podczas wznoszenia obniżać ją by tego nieba nie było widać. Ale to już nie w tym modelu, bo wtedy będzie widać tylko maskę i śmigło :P Wśród wielu projektów, które chodzą mi po głowie jest model z napędem pchającym. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 nowe ESA oblatane w ostatnich dniach. Będzie co ścigać i czym ścigac... :)

 

Michał, teraz czas na chrzest bojowy, przyczep tylko jakąś dluższą tasiemkę... na filmie to merda jakaś taka biedna ;)

 

Kuba: za sterami Hurricane zasiadam tylko tymczasowo. Nowy pilot szkoli się na symulatorze.

 

pozdr,

Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom

Gdzie Cie wywialo??? :) Dzis na EPKC bylo elegancko. Tommy nawet nie zakrecil :P Za to ja nie zdazylem sie odwrocic w pore z pleców i kret sie pojawil :P Na szczescie byla to przyprószona sniegiem trawa. Wiec smiglo APC teraz bedzie jak znalazl :D

 

A ten messer to juz twoj?

 

 

Wreszcie poleciał... Me-109. Dzień , w którym nikt nie chciał latać :). Nie wiem dla czego...

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ggFME_Lklf0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem świadkiem (na żywo) walki ESA. Właśnie taka odbyła się dzisiaj obok pasa, o czym wyżej nie wspomniano.

Krótka, zażarta i zakończona ładnym cięciem walka.

 

PS

Tutaj podziękuję pilotom za ciepły (efekt wzmocniony niską temperaturą otoczenia!) stosunek do widza i cierpliwe udzielanie informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.